Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Regina
Kašava 39
Kašava 76319
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Regina ubytování Kašava Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion Regina ubytování Kašava Zlín ubytovani Kasava Zlin

Penzion Kašava Regina

Penzion Regina v Kašavě - nejpěknější vesnici, která je vzdálena od Zlína cca 10 km směrem na Slušovice. V objektu penzionu Regina je k dispozici sauna, krytý bazén a rovněž WIFI připojení k internetu.

Penzion Kašava ubytování Zlín Regina :
PENZION REGINA nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, možnost přistýlek, některé pokoje mají vlastní kuchyňku. Apartmány - garzoniéry mají velký zastřešený balkon - terasu, vanu, bidet, vlastní kuchyňku a samostatný vchod. Bezplatné parkování v blízkosti penzionu Regina v Kašavě, bezplatná úschova jízdních kol.

Penzion Zlín ubytování Kašava Regina specialita podniku :
Klidné a tiché prostředí je ideálním místem k relaxačnímu pobytu uvolňující Vaše tělo i mysl. Ke zpříjemnění Vašeho pobytu můžete využít sportovní, kondiční i ozdravné redukční vakupresové masáže a lymfodrenáže i přístroje. Odstraňují celulitidu, vypínají pokožku, odstraňují vrásky, toxické látky a tuk z těla, přispívají k celkovému pohodovému stavu.

Ubytování Zlín Kašava penzion Regina služby :
Bazén je od podzimu do jara mimo provoz. Za příplatek možnost ubytování se psem. V pokojích s kuchyňkami možnost vlastního vaření. Děti do 5 let bez nároku na lůžko mají ubytování zdarma. Pokoje typu Turist mají společné sociální zařízení. Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Penzion Zlín Kašava ubytování v Penzionu Regina okolí :
Kašava leží v podhůří Hostýnských vrchů. V blízkosti se nacházejí vhodné terény pro běžkaře i sjezdové lyžování. Oblíbeným cílem bývá zejména blízká Zoologická zahrada a zámek Zlín-Lešná. Hosté penzionu Regina ubytování Kašava svůj pobyt spojují často s houbařením a s využíváním méně náročných turistických a cykloturistických tras. Penzion Regina je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Motoristické a kulturní akce na Zlínsku, jako jsou například Barum Czech Rally, Valašská zima, jízda do vrchu malých motocyklů, festival Masters of Rock ve Vizovicích, festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně, četná odborná sympozia.


Penzion Kašava Regina - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Kašava Regina - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kašava Regina - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kašava Regina -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kašava Regina -  je k dispozici letní terasaPenzion Kašava Regina - krytý bazén v hotelu.Penzion Kašava Regina - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kašava Regina - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kašava Regina - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kašava Regina - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: pension-zlin-regina@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování