Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Regina Kašava - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Regina
Kašava 39
Kašava 76319
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Regina ubytování Kašava Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion Regina ubytování Kašava Zlín ubytovani Kasava Zlin

Penzion Kašava Regina

UPOZORNĚNÍ od 1.12. 2016 je činnost penzionu do odvolání pozastvena!
Penzion Regina se nachází v obci Kašava, která je vzdálena od Zlína cca 10 km směrem na Slušovice. Penzion Regina je pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům. Město Zlín je s 80 tisíci obyvateli průmyslově-podnikatelským centrem regionu střední Moravy. Parkování přímo před penzionem Regina.

Penzion Kašava ubytování Zlín Regina :
PENZION REGINA nabízí komfortní a útulné ubytování na úrovni ***hotelu. Apartmány mají balkony, v každém apartmánu jsou k dispozici dvě lůžka s možností dvou přistýlek. Součástí apartmánů je samostatné sociální zařízení (WC, vana, bidet), kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou a televizí. Ostatní pokoje jsou hotelového typu, dvoulůžkové s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC a televizí.

Penzion Zlín ubytování Kašava Regina specialita podniku :
Klidné a tiché prostředí je ideálním místem k relaxačnímu pobytu uvolňující Vaše tělo i mysl. Ke zpříjemnění Vašeho pobytu jsme pro Vás připravili ozdravné redukční vakupresové masáže a lymfodrenáže. Odstraňují celulitidu, vypínají pokožku, odstraňují vrásky, toxické látky a tuk z těla, přispívají k celkovému pohodovému stavu.

Ubytování Zlín Kašava penzion Regina služby :
Součástí penzionu Regina je oblíbený bar s možností celodenního občerstvení s velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů. Za hezkého počasí je možné posedět na slunečné zahrádce a nechat se unášet malebnou krajinou. Nejen pro milovníky sportu (běžkaře, turisty, cyklisty) jsme navíc vytvořili zázemí a doplňkové služby: pračka, sušárna, servis lyží a kol, posilovna, sauna, krytý bazén.

Penzion Zlín Kašava ubytování v Penzionu Regina okolí :
Kašava leží v podhůří Hostýnských vrchů. Pro milovníky přírody jsou zde nenáročné terény, ideální pro letní i zimní turistiku. V blízkém okolí lze navštívit poutní místo Svatý Hostýn, zoologickou zahradu a zámek Zlín-Lešná, zříceniny hradu Lukova, zámek Vizovice a krajské město Zlín.

Máme zájem, aby jste se u nás cítili co nejlépe a rádi se k nám zase vrátili.


Penzion Kašava Regina - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kašava Regina - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kašava Regina -  je k dispozici letní terasaPenzion Kašava Regina - krytý bazén v hotelu.Penzion Kašava Regina - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kašava Regina - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kašava Regina - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kašava Regina - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kašava Regina - na pokojích je telefon
Email: pension-zlin-regina@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování