Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zlatý lev Svitavy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zlatý lev Svitavy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zlatý lev Svitavy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zlatý lev Svitavy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zlatý lev
Pražská ul.16
Svitavy 56802
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zlatý lev ubytování Svitavy Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Zlatý lev ubytování Svitavy

Hotel Svitavy Zlatý lev

Svitavy ubytování hotel Zlatý lev :
Hotel Zlatý lev ve Svitavách již 14. rokem úspěšně nabízí pro své hotelové hosty ubytování v standardně zařízených pokojích a apartmánech.

Hotel Zlatý lev Svitavy nabízí ubytování :
Pokoje hotelu Zlatý lev jsou vybaveny vkusným nábytkem z masivu a vysoce kvalitními matracemi z paměťové pěny. Všechny hotelové pokoje mají vlastní koupelnu a WC, a okna opatřená žaluziemi. V celém hotelu je pokrytí WIFI.

Jednolůžkový pokoj je vybaven samostatnou postelí, pracovním stolem, šatní skříní, ledničkou, TV s LCD obrazovkou.

Dvoulůžkový pokoj
je vybaven manželskou postelí, nebo oddělenými postelemi, psacím či konferenčním stolem, křeslem a židlí, ledničkou. Hoteloví hosté si mohou odložit osobní věci do prostorných skříní. Nabízí ubytování pro 2 - 3 hosty.

Apartmány
mají dvě samostatné místnosti. Jsou vybaveny manželskou postelí a rozkládací rohovou sedací soupravou, psacím a konferenčním stolem, ledničkou a LCD televizí.

Hotel Svitavy ubytování Zlatý lev restaurace :
Restaurace hotelu Zlatý lev ve Svitavách má kapacitu 35 míst. Vynikající kuchyně, bohatý nápojový lístek. Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání soukromých akcí a večírků, svatební hostiny, promoční hostiny, prezentace podniků, smuteční hostiny, nebo obchodních jednání. O víkendu funguje stravování v hotelu Zlatý lev ve stylu Garni (bed&breakfast).

Ubytování Svitavy hotel Zlatý lev služby :
Půjčovna lyží a horských kol, možnost výletů na čtyřkolce, praní prádla, zapůjčení počítače. Parkoviště před hotelem Zlatý lev Svitavy.

Dovolená Svitavy ubytování hotel Zlatý lev:
Hotel Zlatý lev se nachází na hlavní trase směrem na Hradec Králové - Praha ve městě Svitavy. Hotel Zlatý lev se nachází na hlavní třídě vedoucí z Hradce Králové do Svitav. Svitavské náměstí je od hotelu Zlatý lev vzdáleno několik minut chůze kolem svitavských památek. Nedaleko hotelu Zlatý lev je nová sportovní hala, krytý bazén a svitavský park. Po několikaminutové procházce turistickou stezkou dojdete k svitavskému rybníku Rosnička, kde v přilehlém lese pramení řeka Svitava.


Hotel Svitavy Zlatý lev - Služba na recepci je 24 hodinHotel Svitavy Zlatý lev - K hotelu přísluší parkovištěHotel Svitavy Zlatý lev - disponuje restauracíHotel Svitavy Zlatý lev -  je k dispozici připojení na internetHotel Svitavy Zlatý lev - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Svitavy Zlatý lev - přijímá kreditní karty VISAHotel Svitavy Zlatý lev - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Svitavy Zlatý lev - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Svitavy Zlatý lev - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Svitavy Zlatý lev - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Svitavy Zlatý lev - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-svitavy-zlaty-lev@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování