Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Samohel
Dolní 153
Rokytnice nad Jizerou 51244
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Samohel ubytování Rokytnice nad Jizerou Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Samohel ubytování Rokytnice nad Jizerou

Penzion Rokytnice nad Jizerou Samohel

Nový pension, který se nachází ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš.

Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou ubytování:
Nový pension, který se nachází ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš.

Penzion Rokytnice nad Jizerou ubytování Samohel:
Vhodný pro individuální,skupinovou i rodinnou rekreaci. Pořádání firemních akcí, večírků, výjezdních zasedání.

Penzion Samohel ubytování  v Rokytnici n/J ZIMA:
Na hřebeny okolních kopců a hor vede 24 lyžařských vleků, sedačková lanovka, mnoho turistických zimních tras. Pro lyžaře jsou zde kvalitně upravené sjezdové tratě, při nedostatku sněhu jsou připravena sněhová děla, pro vášnivé lyžaře je zde možnost večerního lyžování. Celková přepravní kapacita Rokytnice nad Jizerou je 13.900 lyžařů za 1 hodinu na 18, 6 km sjezdových tratích. Také vyznavači běhu na lyžích tu najdou „to své“. Lyžařské školy a půjčovny sportovního materiálu doplňují vybavenost zdejšího sportovního střediska.

Možnost výuky lyžování s mistrem republiky ve sjezdových disciplínách, majitelem pensionu Janem Samohelem.

Penzion Rokytnice nad Jizerou ubytování Samohel LÉTO:
Letní Rokytnice nad Jizerou nabízí nepřeberné množství letních značených turistických cest a stezek, cykloturistické trasy, půjčovny kol, tenisové kurty.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou Penzion Samohel akce:
Pořádání firemních akcí, večírků, výjezdních zasedání. Možnost zajištění kuželny, bowlingu, sauny, sportovní haly, vyjížděk v konském spřežení, atd.

Penzion Rokytnice nad Jizerou ubytování v penzionu Samohel okolí:
Je zde několik útulných vináren a hospůdek, diskotéky, kino, bary, restaurace a bistra. Všechna tato zařízení jsou připravena poskytnout Vám kvalitní služby a zpříjemnit Váš pobyt v Krkonoších. Ve zdejší obchodní síti lze zakoupit základní potraviny, značkové sportovní oblečení, doplňky, oděvy i obuv, drobné suvenýry, sklo a keramiku, nachází se zde směnárny, banky i bankovní automat. Nádherná příroda, zajímavé turistické cesty, vybavená lyžařská střediska - to je Rokytnice nad Jizerou. Právě zde, u nás můžete prožít klidnou dovolenou Vašich snů v kterémkoliv ročním období.


Penzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - disponuje restauracíPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: pension-rokytnice-nad-jizerozu-samohel@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování