Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Samohel
Dolní 153
Rokytnice nad Jizerou 51244
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Samohel ubytování Rokytnice nad Jizerou Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Samohel ubytování Rokytnice nad Jizerou

Penzion Rokytnice nad Jizerou Samohel

Penzion Samohel se nachází v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš – v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou.

Penzion Samohel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích, restauraci s barem, wellness centrum, vlastní parkoviště. K dispozici je i wi-fi připojení k internetu, lyžárna. Samozřejmostí je rodinná atmosféra.

Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou ubytování:
Ubytování v penzionu Samohel je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Nově je zařazen v nabídce také podkrovní apartmán (2 ložnice, koupelna) s kapacitou až 10 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a vlastním sociálním zařízením (sprchou a toaletou).

Penzion Rokytnice nad Jizerou ubytování Samohel:
Stravování - Restaurace : V penzionu Samohel ubytování Rokytnice nad Jizerou je možné objednat snídani, polopenzi i plnou penzi. Hostům je k dispozici stylová restaurace s barem, televizí a el. šipkami. Restaurace zároveň slouží jako společenská místnost, která je vhodná pro firemní akce, večírky, oslavy a školení. Kapacita restaurace je 35 míst.

Penzion Samohel ubytování  v Rokytnici nad Jizerou
Wellness a pobytové balíčky : Součástí nabídky Pensionu Samohel ubytování v Rokytnici nad Jizerou je bohatý výběr z pobytových balíčků a wellness pobytů. Pro ubytované hosty je k dispozici bazén, infra sauna, široká nabídka masáží. Možnost výuky lyžování s mistrem republiky ve sjezdových disciplínách, majitelem pensionu Janem Samohelem.

Penzion Rokytnice nad Jizerou ubytování v penzionu Samohel okolí:
V okolí penzionu Samohel v Rokytnici nad Jizerou je nádherná příroda, zajímavé turistické cesty, vybavená lyžařská střediska. V dosahu objektu penzionu Samohel se nacházejí obchody, restaurace, bary, vinárny, diskotéka, kuželna, bowling, sportovní hala a další.

Pension Samohel je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, lyžování, jízdu na horských kolech nebo ničím nerušený odpočinek a relax. Přijeďte prožít klidnou dovolenou Vašich snů v kterémkoliv ročním období do Pensionu Samohel. kde se na Vás těší!


Penzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - disponuje restauracíPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel -  je k dispozici připojení na internetPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rokytnice nad Jizerou Samohel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-rokytnice-nad-jizerozu-samohel@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování