Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Jana Sušice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Jana Sušice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Jana Sušice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Jana Sušice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Jana
Annín 36
Sušice 34201
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Jana ubytování Sušice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s


 

** Penzion Jana ubytování Sušice

Penzion Sušice Jana Ubytování Penzion Jana Annín Sušice :
Nekuřácký rodinný penzion se nachází v nádherném prostředí Šumavy, uprostřed vesničky Annín, nedaleko řeky Otavy(cca 1 km), městečka Kašperské Hory a města Sušice. V okolí se nachází nepřeberné množství historických a kulturních památek.

Penzion Jana Annín Sušice ubytování :
V penzionu se nachází celkem 7 pokojů s kapacitou 20 lůžek ve 4 dvojlůžkových a 3 čtyřlůžkových pohodlných pokojích se sociálním zařízením (WC + sprcha), část pokojů má přímý výstup na společnou terasu. Možnost dvou přistýlek. V penzionu se také nachází společenská místnost s TV, vhodná pro různé akce.

Sušice Annín Penzion Ubytování Jana Restaurace :
Součástí penzionu je restaurace s krbem, salonek. Celodenní provoz, snídaně a večeře, případně oslavy. Hostům se nabízí také posezení na letní terase pod slunečníky. 

Penzion Jana ubytování Sušice Annín Služby :
Ubytování a restaurace s terasou, pro děti venkovní dětský koutek - pískoviště, houpačka, skluzavka. Objekt je vhodný pro školy a školky v přírodě, firemní školení atd. Zákazníkům je k dispozici i přípojka k internetu. Parkování zdarma, také 3 garáže v objektu.
Autobusové spojení: Nejbližší zastávka Annín, vzdálená 500 m od penzionu. Po dohodě odvoz autem.
Vlakové spojení: Sušice, dále autobusem.

Penzion Jana ubytování Annín Sušice Aktivity:
V celém okolí Šumavy je spousta upravovaných běžeckých tratí. Známá lyžařská centra s umělým zasněžováním Zadov-Churáňov, Železná Ruda. Nejbližší sjezdovka je v Hartmanicích cca 5 km, Kašperských Horách (cca 6 km). Krytý bazén s tobogánem v Horažďovicích (cca 23 km). Bruslení na zimním stadionu v Sušici. Koupání se nabízí v přírodním koupališti hned vedle penzionu nebo v řece. Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, vodní sporty, rybaření, houbaření, jízdu na koních. 

Dovolená Šumava Sušice Annín Penzion Jana okolí :
Hned vedle penzionu je sklárna a brusírna skla firmy Rückl a synové, kam můžete zajít na exkurzi. Na dohled je také vrch Mouřenec (zvaný též Mouřenín), na kterém stojí jeden z nejstarších kostelů v kraji - románský kostel sv. Mořice s barokní kostnicí. Z vrcholu Mouřence je pěkný výhled do údolí Otavy a na hrad Kašperk. Mezi vyhledávané turistické cíle patří především Hrad Kašperk, zřícenina hradu Rábí, zámek Velhartice. Krásný výhled na okolí nabízí Rozhledna Svatobor. Město Sušice poskytuje návštěvníkům bohaté kulturní a sportovní vyžití.Nachází se zde muzeum Šumavy, městské koupaliště, kino, tenisové kurty. Muzeum Šumavy najdeme také v Kašperských Horách, muzeum historických motocyklů. Nejbližším hraničním přechodem je Železná Ruda (cca 25 km). 

Penzion Sušice Jana - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Sušice Jana - disponuje restauracíPenzion Sušice Jana -  je k dispozici připojení na internetPenzion Sušice Jana -  je k dispozici letní terasaPenzion Sušice Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Sušice Jana - na pokojích je telefon
Email: pension-Susice-Jana@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování