Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Březina Praha 2 - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Březina Praha 2 - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Březina Praha 2 - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Březina Praha 2 - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Březina
Legerova 41
Praha 2 12000
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Březina ubytování Praha 2 Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Březina ubytování Praha 2

Penzion Praha 2 Březina Ubytování Hotel Pension Březina Praha :
Pension Březina je tříhvězdičkový rodinný hotel střední kategorie, nacházející se v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Zaměřuje se na individuální turistickou a obchodní klientelu, která upřednostňuje výhodnou polohu, odpovídající kvalitu služeb a přijatelnou cenu. Vzhledem ke kapacitě je hotel schopen ubytovat také menší skupiny. Letní slevy v ceníku.

Hotel Pension Březina Praha ubytování :
Pension Březina disponuje 50 pokoji jedno, dvou a třílůžkovými s možností přistýlky, vybavenými vlastní koupelnou a klimatizací. Všechny pokoje mají kabelovou TV, telefon a neomezený přístup na internet. Pokoje se nacházejí ve dvou přilehlých domech, v Legerově 39 (levá budova) a v Legerově 41 (pravá budova). Nejsou všechny stejné. Nejvíc pokojů patří do kategorie nazvané LUX, dva spadají pod označení Tourist a dva nesou název Economic.

Praha ubytování Penzion Březina stravování :
Je zde jídelna, kde se podávají mezi 7:30 a 11:00 snídaně. Kapacita je asi 40 - 50 osob. Jídelnu lze využít jako menší konferenční nebo zasedacích prostor. Je zde přípojka pro PC, internet, lze zajistit projekční vybavení, tabule, apod. Můžete zde také pořádat různé společenské akce, setkání, párty atd. Po dohodě lze domluvit i občerstvení.
Restaurant Legenda najdete přímo v přízemí hotelu v rohové budově 39, hned vedle recepce. Otevřeno je od 10:30 do 23:00, občas i déle. Restaurant Legenda je provozován nezávisle na hotelu.

Březina Pension hotel Praha ubytování zahrada :
Užijte si slunné dny nebo teplé letní večery na zahrádce penzionu. Budou vám k tomu zpívat ptáčkové ve větvích stromů a do toho ševelit fontánka. Zahrada penzionu Březina je skutečnou oázou v rušném pražském centru. Zahrádka je v provozu pouze od jara do podzimu.

Pension ubytování Březina Praha služby :
Hosté mohou využívat k parkování garáží. Hotel disponuje celkem 6 místy pro osobní automobily. Parkování není přímo v domě hotelu, ale cca. 200 metrů přes ulici. Pokud je to možné, rádi Vám Vaše auto do garáže zaparkují sami. Při parkování v garáži musí hosté nechat klíčky od vozu v úschově na recepci. Vjezd do garáže je relativně úzký. Větší automobily mohou být zaparkovány na nedalekém hlídaném parkovišti nebo velkokapacitní garáži. Pokud budete potřebovat garáž, prosím zarezervujte si ji společně s ubytováním.

Hotel ubytování Penzion Březina Praha Jídelna jako konferenční prostor :
Pension Vám může pro Vaše akce nabídnout prostor jídelny. Kapacita je přibližně 30 osob v třídním uspořádání (na snídaně se sem vejde asi 50 osob). Prostor jídelny je atypický především proto, že se nachází v bývalých sklepeních a protínají jej podpěrné oblouky se sloupy.
 

Penzion Praha 2 Březina - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Praha 2 Březina - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 2 Březina -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Praha 2 Březina - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 2 Březina - disponuje restauracíPenzion Praha 2 Březina -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 2 Březina -  je k dispozici letní terasaPenzion Praha 2 Březina - disponuje kavárnouPenzion Praha 2 Březina - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 2 Březina - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 2 Březina - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 2 Březina - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 2 Březina - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 2 Březina - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 2 Březina - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 2 Březina - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 2 Březina - na pokojích je telefon
Email: Penzion-Praha-Brezina@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pražský kraj  Hotely v ČRHotely Pražský kraj  Ubytování