Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Staré časy Pardubice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Staré časy Pardubice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Staré časy Pardubice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Staré časy Pardubice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
Pardubice 53003
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Staré časy ubytování Pardubice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Hotel Staré časy ubytování Pardubice

Hotel Pardubice Staré časy Ubytování Hotel Staré Časy Pardubice : Hotel Staré Časy se nachází v klidné části města nedaleko centra s velkým obchodním střediskem včetně multikina.

Recepce je pro hotelové hosty otevřena 24 hodin denně včetně prodeje balených nápojů a jiného zboží. 

Hotel Staré Časy Pardubice ubytování :
Hotel Staré Časy nabízí ubytování v 10-ti dvoulůžkových pokojích, z toho 1 apartmá, 5-ti dvoulůžkových pokojích s kuchyňskou linkou a lednicí, některé pokoje mají možnost přistýlky. Celková kapacita hotelu je 38 lůžek. Na každém pokoji vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou, televize, satelit, telefon, internet s kabelovým připojením nebo WI-FI.

Pardubice ubytování hotel Staré Časy služby :
Uzavřené parkování ve dvorní části zdarma. Nedílnou součástí hotelu je restaurant. Součástí ceny ubytování je snídaně, která se podává v restauraci formou bufetu. 

Hotel Pardubice ubytování Staré Časy restaurace :
Restaurace ve svém příjemném prostředí nabízí až 50 míst k sezení, WiFi připojení, v letním období posezení na zahrádce. V poledne je v nabídce denní menu s výběrem ze tří jídel, včetně zeleninového salátu a dezertu, během dne výběr ze široké škály jídelního lístku. Pro gurmány lze doporučit pečenou kachnu nebo grilované koleno pro více osob. Nutno objednat 48 hodin předem. Restaurace hotelu Staré Časy se těší na Vaši návštěvu. Otevírací doba: denně 8,00 – 22,00 hodin.

Ubytování Pardubice Hotel Staré Časy školící prostory:
Školící a společenská místnost č. 1 je vhodná pro školení, konference, svatby, společenské a firemní akce s kapacitou až pro 100 osob. Školící místnost č. 2 je vhodná pro školení, semináře a menší společenské akce až pro 25 osob. Školící technika - dataprojektor, promítací plátno, magnetická tabule, Flip-chart s popisovači, Internet / WiFi nebo kabel / DVD, VHS, ozvučení a mikrofony, řečnický pult.

Dovolená Pardubicko ubytování hotel Staré Časy okolí :
Objekt hotelu je umístěn přímo v centru Pardubic hned vedle Univerzity Pardubice – Chemicko technologické fakulty. Pardubice se rozkládají na obou březích Labe u soutoku s Chrudimkou, v Polabské nížině. Největšími dominantami města jsou členitá věž Zelené brány a kostel sv. Bartoloměje. Město nejvíce proslavily koňské dostihy Velká pardubická a pardubický perník.

Hotel Pardubice Staré časy - Služba na recepci je 24 hodinHotel Pardubice Staré časy -  je k dispozici připojení na internetHotel Pardubice Staré časy -  je k dispozici letní terasaHotel Pardubice Staré časy - K hotelu přísluší parkovištěHotel Pardubice Staré časy - disponuje restauracíHotel Pardubice Staré časy - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Pardubice Staré časy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Pardubice Staré časy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Pardubice Staré časy - na pokojích je telefonHotel Pardubice Staré časy - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Penzion-Pardubice-Stare-Casy@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování