Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion U Jakuba Olomouc - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion U Jakuba Olomouc - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion U Jakuba Olomouc - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion U Jakuba Olomouc - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion U Jakuba
Ulice 8. května 9
Olomouc 77200
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion U Jakuba ubytování Olomouc Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion U Jakuba ubytování Olomouc

Penzion Olomouc U Jakuba Pension U Jakuba nabízí nadstandardní ubytování přímo v historickém centru města Olomouc. Ideální pro české i zahraniční turisty, návštěvníky a obdivovatele historických památek, ale i pro svatby, firemní a společenské akce vyžadující příjemné, kvalitní a dostupné ubytování.

Penzion Olomouc Ubytování U Jakuba :
Pension je situován v těsné blízkosti Horního náměstí v Olomouci, v budově měšťanského domu, jehož historie sahá až do 15. století. Pension U Jakuba nabízí svým hostům komfortní ubytování v zařízených studio-apartmánech s vybavenou kuchyňkou (1. a 2. patro) a jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v podkrovním apartmánu (1. až 3. patro).

Interiéry jsou vybaveny novým pohodlným nábytkem a všechny prostory pensionu zajišťují příjemné a klidné prožití pobytu. Svojí polohou umožňuje pension snadný přístup k historickým památkám města, restauracím, ... Pension je architektonicky rozdělen na dvě části, které jsou spojeny recepcí. Bezbariérový přístup není zajištěn. 

Vybavení - Všechny pokoje mají samostané WC, koupelnu se sprchou, podkrovní apartmán má vanu. Apartmány mají kompletně vybavený kuchyňský kout s lednicí a sporákem. Podkrovní apartmán má pouze lednici a jako jediný je navíc vybaven klimatizací. Na každém pokoji se nachází TV přijímač s nabídkou satelitních programů.

Ubytování Olomouc Penzion U Jakuba - Služby :
Hostům je k dispozici 5 parkovacích míst přímo v objektu. Parkování nutno objednat při rezervaci, vjezd je široký pouze 190 cm. Součástí ubytování je i úklid pokojů, praní a žehlení oděvů je za poplatek. Pokoje bez balkónu jsou nekuřácké. Před recepcí je vymezen kuřácký koutek. Recepce je otevřena Po - Pá 7.30 - 23 hodin, So - Ne 8 - 20 hodin. V případě potřeby si lze na recepci uschovat zavazadla - bez poplatku. Nástup do pokojů je od 14 hodin, opuštění pokojů je do 11 hodin. Pozdější příjezd je nutno domluvit na recepci. Snídaně se podávají od 7.30 do 10.30 hodin. K zapůjčení fén, rychlovarná konvice, žehlička.

V pensionu U Jakuba můžete uplatnit Olomouc region Card - turistickou slevovou kartu, se kterou ušetříte při Vašich cestách za poznáním Olomouce a Olomouckého kraje - atraktivní slevy do muzeí, galerií, hradů, zámků, bazénů, restaurací a dalších zajímavých objektů.

Olomouc Ubytování Penzion U Jakuba   - Historie :
Město Olomouc, ležící v srdci Hané, je jedním z historicky nejvýznamnějších měst České republiky. Z historických památek - barokní sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, chrám sv. Václava, arcibiskupský palác, kostel sv. Mořice ze 13 století, freskami zdobený chrám panny Marie Sněžné, barokně přestavěný kostel sv. Michala, Radnice s goticko renesanční věží a orlojem z 15 století. Olomouc je pozoruhodná i svými parkovými prostory, které jsou každoročně využívány na mezinárodní výstavu květin Flora Olomouc. Nedaleko Olomouce můžete navštívit - Svatý Kopeček, hrad Bouzov a Helfštýn, zámek Náměšť na Hané, golfové hřiště Véska.

Penzion Olomouc U Jakuba - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Olomouc U Jakuba - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Olomouc U Jakuba -  je k dispozici připojení na internetPenzion Olomouc U Jakuba - přijímá kreditní karty VISAPenzion Olomouc U Jakuba - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Olomouc U Jakuba - přijímá kreditní karty JCBPenzion Olomouc U Jakuba - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Olomouc U Jakuba - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Olomouc U Jakuba - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Olomouc U Jakuba - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Olomouc U Jakuba - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Olomouc U Jakuba - na pokojích je telefon
Email: penzion-Olomouc-U-Jakuba@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Olomoucký kraj  Hotely v ČRHotely Olomoucký kraj  Ubytování