Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Kristýna Kašperské hory - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Kristýna Kašperské hory - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Kristýna Kašperské hory - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Kristýna Kašperské hory - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Kristýna
Karlova 395
Kašperské hory 34192
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Kristýna ubytování Kašperské hory Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s


 

** Penzion Kristýna ubytování Kašperské hory

Penzion Kašperské hory Kristýna Pension Kristýna Kašperské hory Šumava
Pension Kristýna se nachází ve velice klidné části, nedaleko náměstí městečka Kašperské Hory, které je oblíbeným centrem letní i zimní rekreace. Velkou výhodou je poloha v rámci Šumavy a nepřeberné množství kulturního i sportovního vyžití. Nachází se zde Muzeum Šumavy a historických motocyklů.Turisticky vyhledávané cíle jsou hrady Kašperk, Rábí a zámek Velhartice.

Kašperské hory Penzion Kristýna ubytování :
Pokoje se nachází ve dvou patrech. 1. patro : 1x třílůžkový a 1x dvoulůžkový pokoj s balkonem, kuchyňka plně vybavena, velká společenská místnost, WC + koupelna. 2. patro: 1x třílůžkový pokoj s příslušenstvím, 1x dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím, společenská místnost.

Ubytování Penzion Kristýna služby
Parkování je zajištěno hned vedle pensionu. Snídaně podáváme formou švédského stolu. Nově je v penzionu vybudovaná infrasauna - cena 240 Kč na hodinu pro 2 osoby.

Pension Kristýna ubytování Kašperské Hory zimní aktivity :
Kašperské Hory jsou ideálním místem k vyjížďkám za lyžováním . Nejbližší sjezdovka s večerním osvětlením je dlouhá 700 m a je vzdálená 500 m od penzionu. V celém okolí je velké množství upravovaných běžeckých tratí. Velký lyžařský areál Zadov s umělým zasněžováním a známými upravovanými běžeckými tratěmi je vzdálen 15 km.

Ubytování Kašperské hory penzion Kristýna :
Pro rodiny s dětmi a méně zdatné lyžaře jsou lehce dosažitelné např. sjezdovky Javorník, Kvilda, Modrava, Nové Hutě. Pro náročné možnost lyžování i v německém sportovním areálu na Javoru. Krytý bazén s vířivkami a tobogánem je v Horaždovicích 32 km. Nově vybudovaný areál s umělým zasněžováním.

Pension Kristýna ubytování Kašperské Hory letní aktivity
:
V celém okolí městečka je mnoho cyklistických a turistických tras. Ke koupání a vodním sportům se nabízí řeka Otava. Také rybáři a houbaři si přijdou na své. 50 m od penzionu je fitness, whirpool a solárium, internetová kavárna 50m od pensionu. Pobyt si můžete zpříjemnit masážemi, které na přání poskytujeme. Klasická, Sportovní, Havajská, Medová, Baňková. Při týdením pobytu 1 x masáž zdarma.

Autobusové spojení: Přímé spoje Praha – Kašperské Hory a zpět, Plzeň – K. Hory a zpět, České Budějovice – K. Hory a zpět. Sušice – Kašperské Hory nebo Vimperk – Kašperské Hory  

Vlakové spojení: Sušice nebo Vimperk, odtud dále autobusem do Kašperských Hor.

Penzion Kašperské hory Kristýna - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kašperské hory Kristýna -  je k dispozici letní terasaPenzion Kašperské hory Kristýna - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kašperské hory Kristýna - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kašperské hory Kristýna - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kašperské hory Kristýna - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-Kasperske-hory-Kristyna@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování