Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Vladimír Janské Lázně - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Vladimír Janské Lázně - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Vladimír Janské Lázně - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Vladimír Janské Lázně - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Vladimír
Černohorská 156
Janské Lázně 54225
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Vladimír ubytování Janské Lázně Aktuální počasí: zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s


 

*** Penzion Vladimír ubytování Janské Lázně

Penzion Janské Lázně Vladimír Penzion Vladimír se nachází (700 m.n.m.) u dolní stanice lanové dráhy na ČERNOU HORU v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ v Krkonoších. Penzion je vzdálen pouhých 10 minut od centra města.

Penzion Janské Lázně Ubytování Vladimír
Penzion nabízí rekreační, týdenní i krátkodobé pobyty, maximální pohodlí a pohodu. K ubytování slouží pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a komfortní apartmány (jeden s kuchyňkou), s možností Wifi připojení k internetu.

Janské Lázně Ubytování Penzion Vladimír - Služby
Pension má vlastní parkoviště. Kuchyňka v jídelně, sauna, v letních měsících grilovaní na zahradě a bazén. V pensionu se nekouří!!! Pes jen po domluvě s majitelem pensionu. Připojení k Wifi zdarma.

Ubytování Janské Lázně Penzion Vladimír  - Restaurace
V letních měsících grilovaní na zahradě. Snídaně 40 Kč. Možnost doobjednaní polopenze (snídaně + večeře) 160,- Kč / den / osoba.

Dovolená Krkonoše ubytování penzion Vladimír rekreace 
Okolí penzionu nabízí pestré sportovní vyžití v létě i v zimě. Je protkáno sítí běžeckých tratí a lyžařských sjezdovek s vleky. Výborné lyžařské podmínky ve Skiareálu Černá Hora, který propojuje dosavadní lyžařská centra Černého Dolu, Janských Lázní a Svobody nad Úpou. Milovníky pěší turistiky a cykloturistiky potěší bezpočet značených tras. Hosté penzionu mají slevu 10% v půjčovně lyží a lyžařské škole a na další služby, které poskytuje K+K SkiSchool Janské Lázně a ETC SPORT. 

Stanice kabinové lanové dráhy na Černou horu - 150m. Na výběr jsou vleky v délce od 250 m do 2500 m. V letním období je možnost vyhlídkových letů, jízdy na koních, paragliding, cykloturistika a golf. Doporučit lze výlet do ZOO ve Dvoře Králové n./L. na Safari - 35 km, Adršpašské a Teplické skály - 35 km, Pec pod Sněžkou - 12 km. V zimě nezapomínejte na zimní výbavu automobilu. Před vjezdem k pensionu Vladimír musíte projet (bezplatně) přes parkoviště č.1 popřípadě č.3 u lanovky na Černou horu.

Penzion Janské Lázně Vladimír - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Janské Lázně Vladimír - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Janské Lázně Vladimír - disponuje restauracíPenzion Janské Lázně Vladimír -  je k dispozici připojení na internetPenzion Janské Lázně Vladimír -  je k dispozici letní terasaPenzion Janské Lázně Vladimír - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Janské Lázně Vladimír - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Janské Lázně Vladimír - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Janské Lázně Vladimír - na pokojích je telefon
Email: penzion-Janske-lazne-Vladimir@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování