Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Europension Doubí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Europension Doubí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Europension Doubí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Europension Doubí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Europension
Studentská 45
Doubí 36007
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Europension ubytování Doubí Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion Europension ubytování Doubí

Penzion Doubí Europension Ubytování Penzion Europension Karlovy Vary Doubí:
Europension se nachází při hlavní komunikaci Karlovy Vary – Plzeň. Centrum města Karlovy Vary je dobře dostupný městskou dopravou. Ve vzdálenosti 3 km od penzionu se náchází lázeňská kolonáda s řadou minerálních pramenů, restaurací, lázeňských domů, parků.

Penzion Europension Doubí ubytování :
Penzion má k dispozici 15 pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Pokoje jsou vybavené barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Na apartmentech jsou k dispozici hostům také lednice. K ubytování zde slouží 2 jednolůžkové pokoje, 10 dvoulůžkových pokojů, 1 vícelůžkový pokoj a 2 apartmány.

Europension ubytování penzion Doubí Karlovy Vary služby:
Po celém areálu je bezbariérový přístup s využitím výtahu. Uzamykatelné parkoviště s kapacitou 9 vozů. Letní terasa. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování i lázeňská taxa.

Dovolená Karlovy Vary ubytování Europension Kultura:
Koncertní sál v Lázních III a také v Lázních I, v hotelu Termal. Divadlo je v centru Karlových Varů. Pravidelně se konají promenádní koncerty na staré kolonádě. Taneční večery v restauracích, diskotéky. Muzeum.

Sportovní aktivity:
7 km od pensionu je golfové hřiště. Karlovy Vary a okolí nabízejí možnost lesních procházek po trasách dlouhých sto dvacet kilometrů vybudovanými před sto lety ve zdejším parku nad městem. Hosté si mohou zahrát tenis, golf, vychutnat si jízdu na koni, nebo si zaplavat v termálním bazénu.
Návštěvníci města ale mají také k dispozici billiard, kuželky a squash.

Autobusové spojení:
150 m vzdálená zastávka MHD

Vlakové spojení:
150 m vzdálená zastávka MHD

Ubytujte se v tomto penzionu s upraveným okolím a s moderně zařízenými pokoji a budete příjemně překvapeni úrovní ubytování i poskytovanými službami.

Penzion Doubí Europension - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Doubí Europension - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Doubí Europension -  je k dispozici letní terasaPenzion Doubí Europension - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Doubí Europension - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Doubí Europension - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Doubí Europension - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Doubí Europension - na pokojích je telefon
Email: pension-Doubi-Europension@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování