Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Centrum České Budějovice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Centrum České Budějovice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Centrum České Budějovice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Centrum České Budějovice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Centrum
Na Mlýnské Stoce č.p. 6
České Budějovice 37001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Centrum ubytování České Budějovice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s


 

** Penzion Centrum ubytování České Budějovice

Penzion České Budějovice Centrum Penzion Centrum nabízí ubytování v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Českých Budějovicích.

Na Mlýnské Stoce ubytování
Penzion "Centrum" se nachází bezprostředně v historickém jádru města a nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování v centru dění. Vyberte si z jednoho z pěti stylově zařízených pokojů s vlastním příslušenstvím a užijte si váš pobyt v Českých Budějovicích.

České Budějovice Penzion Centrum služby
Dvoulůžkové pokoje lze využít i k ubytování jednoho hosta. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně. Hostům je k dispozici společenská místnost a terasa s vyhlídkou do městských sadů. Bezdrátové připojení na internet wi-fi je zdarma, po dohodě možno využít fax a telefon. Parkovat je možno nedaleko v centru na veřejném parkovišti.

Penzion Centrum ubytování České Budějovice informace:
Penzion Centrum je situován na klidném místě v blízkosti parku, asi 200 m od historického jádra města - Náměstí Přemysla Otakara II, ke kterému dojdete pěšky za necelých 5 minut. Náměstí je rozlohou jedno z největších v České republice a má téměř pravidelný čtvercový půdorys. Kousek od severovýchodního rohu náměstí se nachází Černá věž a katedrála svatého Mikuláše. Najdete zde také barokní budovu radnice nebo infocentrum pro turisty.

Kulturní vyžití: V přímé blízkosti penzionu najdete řadu historických památek a muzeí, měšťanské domy, zachovalá podloubí podél ulic, restaurace, kavárny, divadlo, kina.
Sportovní aktivity: Díky své pozici jsou hostům penzionu Centrum snadno dostupná fitness centra, bazén, zimní stadion, tenisové i squashové kurty.
Autobusové spojení: Autobusové nádraží České Budějovice (10 minut pěšky)
Vlakové spojení: Vlakové nádraží České Budějovice (10 minut pěšky)

Penzion České Budějovice Centrum - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion České Budějovice Centrum -  je k dispozici připojení na internetPenzion České Budějovice Centrum -  je k dispozici letní terasaPenzion České Budějovice Centrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion České Budějovice Centrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-Ceske-Budejovice-Centrum@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování