Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Holubů Čeladná - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Holubů Čeladná - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Holubů Čeladná - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Holubů Čeladná - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Holubů
č.p. 0806
Čeladná 73912
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Holubů ubytování Čeladná Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel U Holubů ubytování Čeladná

Hotel Čeladná U Holubů Ubytování v Beskydech : Hotel s celoročním provozem je situován v klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd v Čeladné na úpatí hory Smrk. Pokoje skýtají hostům dostatek klidu pro kvalitní rekreaci a odpočinek.

Čeladná Hotel U Holubů ubytování :
Stylový a upravený interiér dotváří jedinečnost hotelu. Pobyt je vhodný i jako dárek k výročí. Hosté mohou volit z následujících možností 2 x apartmá Elegant, 4 x apartmá pokoj, 4 x standard pokoje s vlastním soc zařízením, 1 x pokoj - turist. Kapacita celkem 34 lůžek a 6 přistýlek.

Hotel U Holubů ubytování v Čeladné stravování :
Stravování hostů je zajištěno formou polopenze, plná penze, snídaně formou švédského stolu je již v ceně. Na přání Vám připraví pokrmy z biopotravin nebo speciální dietní stravu. Skvělá kuchyně a pozorná obsluha, široká nabídka vín, např. z Arcibiskupských vinných sklepů, italské víno Cornaro, pravá italská káva Segafredo, české pivo Radegast, Pilsner Urquell.

Hotel U Holubů restaurace :
Působivé prostředí restaurace je vhodné pro odpočinkový pobyt, rodinné oslavy, svatební hostiny nebo firemní akce. K dispozici je bar s kapacitou 18 míst. V letním období také příjemné posezení na letní terase a v altánku a v krásné přírodě, která je kolem penzionu. Je zde možnost pořádání zahradní párty, společenských večírků a venkovních svatebních obřadů. V restauraci lze zakoupit suvenýry (valašské království).

Hotel U Holubů Čeladná služby :
V budově je společenská místnost s TV, oddělená restaurace. Parkoviště. Služby recepce a informace, prodej suvenýrů a drobných potřeb, úschovna cenných předmětů, možnost propagačních materiálů a tipů na výlet v regionu. Sleva pro stálé klienty a výrazné slevy ubytování pro skupiny od 20 osob. Domácí zvířata za příplatek. Pronájem společenských prostor a salonků - hlavní sál s kapacitou 80 míst, salonek s kapacitou 25 míst, a technické vybavení pro školení (TV, Hi-FI, Flipchart, video). Půjčení a úschova jízdních kol. Zdarma připojení k internetu - wifi v restauraci.

Čeladná ubytování hotel Wellness :
V hotelu U Holubů dne 20.4.2009 bylo otevřeno balneo centrum "Moon room" s whirlpool, kabinka s mořským klima a sauna. Na objednávku je možnost masáží - lávové kameny, medová detoxikační, klasická masáž. Věříme, že nové služby zpříjemní Váš pobyt v tomto penzionu.

Hotel U Holubů ubytování Čeladná sport turistika :
Přímo v areálu si můžete zahrát tenis na perfektně upravovaném antukovém povrchu. Pro volejbal nebo nohejbal je k dispozici další antukový dvorec. Pod hotelem je místo pro fotbalisty a jiné, nejen míčové hry. Výborné jsou podmínky pro milovníky horských kol, turistiky, cykloturistiky – Beskydy jsou rájem pro cyklisty (cyklotrasa vede přímo kolem penzionu), houbaření, koupání jak v přírodě tak i v bazénu. Nedaleko penzionu je 36-ti jamkové mistrovské golfové hřiště a ranč, kde je možnost jízdy na koni v kryté hale nebo venkovním kolbišti. Aquapark, posilovna, squash, speening, sauna, krytý bazén jsou k dispozici v blízkém okolí penzionu. V zimě lyžování, běžky, sáňky, horký svařák, ale i adrenalinový výstup na sněžnicích na Pustevny - to je lákavá nabídka.

Autobusové a vlakové spojení: zastávka U Kněhyně.

Hotel Čeladná U Holubů - K hotelu přísluší parkovištěHotel Čeladná U Holubů - disponuje restauracíHotel Čeladná U Holubů - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Čeladná U Holubů - V hotelu je kulečníkHotel Čeladná U Holubů -  je k dispozici připojení na internetHotel Čeladná U Holubů -  je k dispozici letní terasaHotel Čeladná U Holubů - tenis -poblíž hoteluHotel Čeladná U Holubů - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Čeladná U Holubů - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Čeladná U Holubů - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-Celadna-U-Holubu@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Moravskoslezský kraj Ostravský  Hotely v ČRHotely Moravskoslezský kraj Ostravský  Ubytování