Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion v Kapli Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion v Kapli Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion v Kapli Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion v Kapli Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion v Kapli
Santiniho 64
Žďár nad Sázavou 59102
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion v Kapli ubytování Žďár nad Sázavou Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Žďár nad Sázavou v Kapli ubytování město Žďár nad Sázavou

Penzion Žďár nad Sázavou v Kapli Penzion se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru ve městě Žďár nad Sázavou Vysočina.

Penzion Žďár nad Sázavou v Kapli ubytování :
Dva pokoje v prvním patře jsou apartmány (studia)
v klenutých prostorách. Každý je vybaven kuchyňkou a sociálním zařízením. Tyto dva apartmá je možno propojit v jeden velký obytný prostor. Ve druhém patře jsou dva podkrovní pokoje se sociálním zařízením.

Penzion v Kapli ubytování Žďár nad Sázavou bar:
Vstupní část je denní bar s malou kavárnou.

Penzion v Kapli Žďár nad Sázavou ostatní služby:
Společenská víceúčelová místnost hlavní lodi  bývalého kostela je využívána  k podávání snídaní,odpočinku ubytovaných, případně jiným aktivitám. Celý objekt nebo její část je možno si pronajmout k různým aktivitám. Část zahrady je v létě k dispozici. Svatby, bankety, školení, firemní a kulturní akce, výtvarné aktivity.

Žďár nad Sázavou turistika:
Pension se nachází v rekreační oblasti v nadmořské výšce 580 m v areálu zámku Žďár nad Sázavou. Okolí je ideální k výletům.Českomoravská vrchovina je lákavá zejména panenskou přírodou, kterou ještě zcela nepoznamenala lidská činnost. Dodnes se můžete procházet celé hodiny lesy, aniž byste potkali jediného člověka. V části regionu byla vytvořena Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy (500 m n.m.), která poskytuje ideální podmínky pro všechny druhy sportu, zejména pak pro turistiku a cykloturistiku .

Žďárské vrchy Tato lesnatá hornatina vystupující v severní části Českomoravské vrchoviny, se rozkládá mezi Hlinskem, Žďárem nad Sázavou, Novým Městem na Moravě a Poličkou. Území protíná tok řeky Svratky a vede zde i linie evropského rozvodí, které odvádí řeky do Severního nebo Černého moře.

Historie města Žďár nad Sázavou :
Osada Žďár vznikla při cisterciáckém klášteře založeném Bočkem z Obřan roku 1252. Po krátkodobé existenci v místech označovaných dnes "Na starém městě" byla přemístěna na levý břeh řeky Sázavy do míst dnešního historického jádra. O Žďáře jako městečku se poprvé zmiňuje listina z roku 1293. Podle zachovaných urbářů z roku 1407 čítalo městečko 93 usedlostí, roku 1462 na 97 usedlostí a roku 1483 na 104 usedlostí.Roku 1704 potvrdil císař Leopold I. městu Žďáru nad Sázavou jeho výsady a rozmnožil jeho znak. Do znaku města z roku 1607 byl přidán znak opatský a znak žďárského kláštera. Tohoto rozmnoženého znaku používá město dodnes.

Pokud vás oslovila naše nabídka, budeme rádi vyzkoušíteli i vy ubytování a pohostinnost, kterou nabízí Penzion v Kapli ve městě Žďár nad Sázavou.

Penzion Žďár nad Sázavou v Kapli - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - disponuje kavárnouPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - přijímá kreditní karty VISAPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - přijímá kreditní karty JCBPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Žďár nad Sázavou v Kapli - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-zdar-nad-sazavou-kaple@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování