Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Laura Český Krumlov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Laura Český Krumlov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Laura Český Krumlov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Laura Český Krumlov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Laura
Na Vyhlídce 361
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534

Aktuální počasí:
Penzion Laura ubytování Český Krumlov Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s


 

Penzion Laura Ubytování Český Krumlov Pension Laura levne ubytovani Cesky Krumlov

Penzion Český Krumlov Laura

Penzion Český Krumlov ubytování Laura popis :
Vzdálenost od centra města: 10-15 minut pěšky. Penzion leží na úpatí Křížové hory z níž je jeden z nejkrásnějších pohledů na město. U nás se setkáte se slovanskou pohostinností, komfortem, s domácím pohodlím a se snahou uspokojit všechna přání našich hostí.

Ubytování Český Krumlov penzion Laura :
Nabízíme Vám pohodlné dvoulůžkové pokojí vkusně zařízených stylovým nábytkem, čtyři pokoje mají možnost přistýlky. Všechna lůžka (samostatná jsou o velikosti 90x200 cm, manželské postele 180x200 cm) mají zdravotní matrace. Každý pokoj má sociální zařízení, telefon, fen, radiopřijímač, barevnou televizi s programy evropských televizí. K dispozici je trezor, mini bar, jejich použití je účtováno zvlášť. Sedm pokojů má vlastní balkon nebo terasu, jeden pokoj francouzské okno.

Penzion Laura ubytování Český Krumlov :
Bohatá snídaně, individuální objednávky jsou možné. Internet. Penzion má útulnou společenskou místnost s televizorem a terasou. Parkování je na parkovišti před penzionem.

Český Krumlov ubytování penzion Laura :
Recepce nabízí kromě služeb faxu, směnárny, také prodej různých druhů nápojů, základních hygienických potřeb, suvenýrů, filmů do fotoaparátů, zde můžete zakoupit i individuální výlety a prohlídky památek s průvodce, objednat si vstupenky na koncerty, divadelní představení, zajistíme vám zapůjčení kol, loděk, zavoláme taxi, bezplatně si můžete uložit své cennosti v trezoru, k dispozici je denní tisk v českém, anglickém, německém, ruském jazyce atd.

Penzion Český Krumlov ubytování Laura :
Pěší turistika: umístění penzionu je ideální také pro pěší turistiku. Turistická agentura penzionu organizuje pěší výlety s průvodcem jak do okolí Českého Krumlova, tak i s výjezdem (na Dívčí kámen, Čertovu stěnu atd.) Vyjížďky na koních: 1 hodina 250 Kč; celý den od 2000.- Kč; kočár na 1 hodinu 2500.- Kč. Český Krumlov přitahuje turisty nejen svými památkami, kulturním životem, ale také čistým ovzduším a nádhernou přírodou. Tenis: ve městě jsou k dispozici tenisové kurty (čtyři na hřišti, dva v hale). Let balónem : 15 000 Kč za tři hodiny.

Ubytování Český Krumlov penzion Laura :
Půjčování kol cena: za hodinu 110 Kč , za celý den 330 Kč. Na mapě jižních Čech stěží najdete úsek na němž by nebyla cyklistická stezka. Půjčování loděk lodě od 300.- kč. Projížďka na loďce po malebným zákoutím řeky Vltavy je oblíbenou zábavou turistů. Vyhlídkové lety letadlem (pro 3 nebo 12 osob) Cena: jedna hodina 1250 Kč. Seskoky padákem (společně s instruktorem) Cena: 4900 Kč. Lov ryb, jen 20 km od města leží "české moře" - přehradní nádrž Lipno. Lyžování a sjezdové lyžování: svahy Kramolína lákají ke sjezdu nejen sjezdaře-začátečníky, ale i profesionály, protože zde můžete najít i "černou" trasu!!!


Penzion Český Krumlov Laura - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Laura - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Laura - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov Laura - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Laura - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Laura - na pokojích je telefon
Email: pension-cesky-krumlov-laura@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování