Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Všeruby Všeruby - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Všeruby Všeruby - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Všeruby Všeruby - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Všeruby Všeruby - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Všeruby
Všeruby u Kdyně 37
Všeruby 34507
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Všeruby ubytování Všeruby Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: -1 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion Všeruby ubytování Všeruby

Penzion Všeruby Všeruby

penzion Všeruby u Kdyně ubytování Všeruby :
Poloha obce Všeruby u Kdyně, jež leží na rozhraní Šumavy a Českého lesa a tudíž nabízí přímo ideální podmínky k rekreaci jak letní, tak zimní, nás inspirovali a skoro donutili k výstavbě privátního PENSIONU.

penzion Kdyně ubytování Všeruby :
V červenci roku 2000 jsme otevřeli restauraci pod názvem CAFFÉ RESTAURANT VŠERUBY, jehož vlajkovou lodí je restaurace, která čítá 40 míst k příjemnému posezení s reprodukovanou hudbou. V salónku, jež je při běžném provozu nedílnou součástí restaurace, jsme připraveni na Vaše přání postavit tabuli s 27 místy pro různé oslavy, svatby a večírky. V letním období je možnost u nás posedět na terase, cca 47 míst anebo v pivní zahradě cca 60 míst, kde nabízíme speciality na otevřeném ohni.

hotel Kdyně ubytování penzion Všeruby :
Nabízíme v něm za velice solidní ceny ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, jedním apartmánem s kapacitou 2 - 4 osob a pro skutečně náročné klienty nabízíme prázdninový byt s kompletně zařízenou kuchyňkou, obývacím pokojem a ložnicí. Samozřejmostí PENSIONU je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení,minibar a televize se satelitním vysíláním.

ubytování Všeruby u Kdyně penzion Všeruby :
Zatím si v našem komplexu můžete zahrát stolní tenis, šipky, můžete využít půjčovnu lodiček a projet se na přilehlém rybníku, pro Vaše děti máme vybudované dětské hřiště s pískovištěm. V blízké budoucnosti vše rozšíříme o posilovnu, saunu, bazén a tenisový kurt. V kooperaci máme v plánu rozšíření služeb o rybaření a jízdu na koni. K dispozici je též solárium a na objednávku služby profesionálního maséra.

penzion Kdyně ubytování Všeruby :
PENSION je situován přímo na pomezí Čech a Německa, tedy v oblasti, jež je protkána hustou sítí cyklostezek a turistických tras, které Vás zavedou např. na zříceniny hradů Rýzmberk a Herštejn, vyhlídkovou věž Koráb nebo známé poutní místo sv. Anna na Tannaberku. Na české straně si pak můžete zahrát golf na hřišti o devíti jamkách na Liščí od nás vzdálené pouhých 8 km. Na německé straně pak stojí za zmínku letní koupaliště v Kötztingu, s umělými vlnami, v Lamu s tobogánem a celoroční provoz v krytém bazénu ve Waldmünchenu s umělými vlnami, tobogánem a klidovou zónou.


Penzion Všeruby Všeruby - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Všeruby Všeruby - disponuje restauracíPenzion Všeruby Všeruby - V hotelu je kulečníkPenzion Všeruby Všeruby -  je k dispozici letní terasaPenzion Všeruby Všeruby - tenis -poblíž hoteluPenzion Všeruby Všeruby - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Všeruby Všeruby - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Všeruby Všeruby - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Všeruby Všeruby - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-Vseruby-Vseruby@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování