Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Siesta Valtice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Siesta Valtice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Siesta Valtice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Siesta Valtice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Siesta
Břeclavská 630
Valtice 69142
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Siesta ubytování Valtice Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Siesta ubytování Valtice

Penzion Valtice Siesta

Ubytování až pro 60 osob. Pobytový balíček Vinaři. Školící místnost, Wi-fi zdarma.

Penzion Valtice ubytování Siesta popis :
V samém srdci Evropy, v nejteplejší části České republiky, můžete objevit jedinečnou oblast přírodních krás, zámků i starobylých hradů a skvělého vína, zvanou Zahrada Evropy. Penzion Siesta se nachází 800 m od centra města Valtice, součásti Lednicko – Valtického areálu.

ubytování Valtice penzion Siesta :
Všechny pokoje jsou plně klimatizovány. Na každém je kompletní sociální zařízení – sprchový kout, WC, fén, barevná televize, lednice – minibar. Složení pokojů: 4 třílůžkové, 6 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový a čtyřlůžkové apartmá. K dispozici je 9 přistýlek (rozkládací dvousedačka s lamelovým roštem. Samostatnou částí penzionu je čtyřlůžkové apartmá: dva oddělené dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, koupelna s rohovou vanou, šatna a samostatné WC, to na ploše cca 70 m2.

penzion Valtice ubytování Siesta služby :
Za branou penzionu je dvůr s parkovištěm, zahrada, letní terasa, dětský koutek, stolní tenis, kolárna pro úschovu kol. V penzionu poskytujeme pouze snídaně. Co se týče obědů a večeří, rádi Vám doporučíme některou z vyhlášených restaurací v centru města. Penze: obědy a večeře pro skupiny dle dohody zajišťujeme.

penzion Valtice ubytování Siesta konference :
Firmám nabízíme možnost konání porad, přednášek a seminářů s využitím školící místnosti do 60 osob. Jednací místnost má samostatné sociální vybavení a vybavení pro coffebreak. Možnost zapůjčení flipchartu v penzionu, bezdrátové připojení k internetu. Jednotná penze dle dohody.

ubytování Valtice penzion Siesta okolí :
Nacházejí se zde vedle sebe dvě rezervace pod ochranou Unesco: Pálava a Lednicko – valtický areál s kilometry cyklistických i pěších tras. Mikulov, starobylé město s mnoha pamětihodnostmi, které je vstupní branou do ojedinějelé přirodní biosfrérické rezervace zapsane do UNESCO.


Penzion Valtice Siesta - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Valtice Siesta - disponuje restauracíPenzion Valtice Siesta -  je k dispozici připojení na internetPenzion Valtice Siesta -  je k dispozici letní terasaPenzion Valtice Siesta - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Valtice Siesta - přijímá kreditní karty VISAPenzion Valtice Siesta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Valtice Siesta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Valtice Siesta - na pokojích je telefonPenzion Valtice Siesta - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Pension-Valtice-Siesta@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování