Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Český Dvůr Postupice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Český Dvůr Postupice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Český Dvůr Postupice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Český Dvůr Postupice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Český Dvůr
Nová Ves 16
Postupice 25701
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Český Dvůr ubytování Postupice Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Český Dvůr ubytování Postupice

Penzion Postupice Český Dvůr

Pension a jezdecká stáj Český dvůr se nachází 10 km jižně od Benešova u Prahy v malebném pahorkatém prostředí obklopeném lesy, loukami a poli.

Penzion Postupice Ubytování Galerie :
jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje vybavené koupelnami (WC, sprcha, umyvadlo). Některé pokoje mají též satelitní barevnou televizi a telefon.

Ubytování Postupice Český Dvůr - Restaurace :
 Restauraci Český dvůr jsme vybudovali z bývalé konírny. Je příjemně zařízena, obzvláštní útulnost skýtá hojně využívaný krb. K dispozici je 30 stálých míst, v létě přibývá dalších 12 míst na terase. Velmi často u nás pořádáme menší svatební hostiny či oslavy různých jubilejí. Jídelní lístek je velmi bohatý, na své si přijdou milovníci drůbežích a ostatních masových pokrmů stejně jako hosté, kteří mají rádi bezmasá jídla a saláty. Na naše speciality jako na př. maso na kameni, raclette, sýrové fondue, fondue bourgignone a fondue chinoise nebo na mnoho způsobů upravený pstruh, kapr či plody moře, se scházejí hosté z blízkého okolí i vzdálenějších míst.

Postupice Ubytování Penzion Český Dvůr - Služby :
Dále máte možnost použít vířivou vanu (až pro6 osob) a v létě se můžete vykoupat ve venkovním bazénku přímo v areálu či v rybnících v nedalekém okolí nebo v krytém bazénu v Benešově. Zájemcům o výlety na kolech půjčujeme kvalitní „železné oře“, jiní si mohou zahrát ping-pong nebo volejbal. Pro milovníky výšek zorganizujeme vyhlídkové lety nad okolní krajinou. Děti se pobaví na dětském hřišti a Vy si můžete večer zazpívat u táboráku. V zimě si můžete vyzkoušet své bruslařské umění na zamrzlém rybníku před naším pensionem nebo na běžkách vychutnat krásu zasněžených luk a polí.


Penzion Postupice Český Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Postupice Český Dvůr - disponuje restauracíPenzion Postupice Český Dvůr - disponuje vinárnouPenzion Postupice Český Dvůr -  je k dispozici připojení na internetPenzion Postupice Český Dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Postupice Český Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Postupice Český Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Postupice Český Dvůr - na pokojích je telefon
Email: pension-Postupice-Cesky-Dvur@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování