Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Kylarův Statek Běloves - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Kylarův Statek Běloves - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Kylarův Statek Běloves - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Kylarův Statek Běloves - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Kylarův Statek
Na Horním Konci 31
Běloves 54701
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Kylarův Statek ubytování Běloves Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Penzion Kylarův Statek ubytování Běloves

Penzion Běloves Kylarův Statek

Hotel Náchod ubytování Kylarův statek popis :
Penzion je umístěn v klidné okrajové části Náchoda, Bělovsi. Přes blízkost města cca 2km od centra, je zde charakter krajiny ryze venkovský. Ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, sportovní rodiny, i ty co vyhledávají klid a pohodu. Nachází se na rozhraní Orlických hor a Krkonoš, nedaleko Adršpašských a Teplických skal. Jeho poloha v Kladském pomezí umožňuje navštívit mnoho turisticky i historicky zajímavých míst.

Penzion Náchod ubytování Kylarův Statek poloha :
Leží na bývalé zemské stezce, po které po staletí procházeli kupci, poutníci a bohužel i kolony vojsk za svými cíly. Penzion se nachází v těsné blízkosti státní hranice s Polskem. Prochází kolem něj cyklotrasa (okruh T.G.Masaryka).

Ubytování Náchod penzion Kylarův Statek :
Stylové ubytování v selském stylu. Kapacita penzionu je 19 osob. Jeden 3- lůžkový pokoj s přistýlkou a vlastní kuchyňkou, 3 dvoupokoje se samostatným sociálním zařízením. Každý dvoupokoj má 2+2 lůžka. 1 pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky. Vlastní sociální zařízení. Sociální zařízení = WC, umývadlo a sprcha. Pokoje vybavené v selském stylu. Na pokojích TV a SAT. Dvoupokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vhodné pro rodinné rekreace (rodiče a děti samostatné ložnice).

Penzion Kylarův Statek ubytování Náchod restaurace :
Snídaně v ceně pobytu. Východ na otevřenou venkovní terasu s posezením. Za terasou je vhodný prostor pro rozdělání ohně a použití rožně či grilu. Nekuřácké prostředí v penzionu.

Penzion Náchod ubytování Kylarův Statek služby :
K dispozici úschovna kol a kočárků. Vlastní parkoviště. Místnost pro stolní tenis. Východisko pro výlety za krásami přírody a historií kraje pro cykloturisty i pěší. V penzionu je možno vypůjčit jízdní kola, nebo jezdecké koně k vyjížďkám do okolní krajiny s doprovodem. Penzion má národní certifikaci – Cyklisté vítáni

Ubytování Náchod penzion Kylarův Statek okolí
Historie Kylarovy usedlosti sahá až do 17.století, kdy českou zemi sužovala třicetiletá válka. Právě v tento čas přišel s vojsky na zdejší místo Tobias Killar a začal hospodařit. Dnešní podoba statku i přes nutné rekonstrukce je zachována v původní podobě z roku 1890. V zázemí statku je možné shlédnout hospodářská zvířata včetně koní, jejichž chovem se majitel zabývá Okolní ráz krajiny je obrazem nedalekých Orlických hor, Krkonoš, či Jestřebích hor a komplexem Adršpašských a Teplických skal. Podél pensionu vede známá cyklotrasa, která spojuje mnoho těchto zajímavých míst zdejšího kraje a je hodně využívaná i in-line bruslaři.

V letních dnech je možné se koupat v nedaleké údolní nádrži Rozkoš /8 km/, která je vhodná pro rybaření, surfování a další vodní sporty. Pro milovníky tenisu je 10min. chůze od pensionu 5 kvalitních tenisových kurtů.


Penzion Běloves Kylarův Statek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Běloves Kylarův Statek -  je k dispozici letní terasaPenzion Běloves Kylarův Statek - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Běloves Kylarův Statek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Běloves Kylarův Statek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-Nachod-Beloves-Kylaruv-Statek@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování