Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Euro Mikulov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Euro Mikulov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Euro Mikulov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Euro Mikulov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Euro
Pavlovská 76
Mikulov 69201
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Euro ubytování Mikulov Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Euro ubytování Mikulov

Penzion Mikulov Euro

penzion Mikulov ubytování Euro popis :
Pension EURO se nachází v klidné části města vzdáleného 5 minut chůze od historického centra ( možnost využít MHD ). V blízkosti pensionu se nachází několik restaurací s kvalitní a vyhlášenou kuchyní. 

ubytování Mikulov penzion Euro :
Dovolujeme si vám nabídnout  komfortní ubytování v našem pensionu, který zahájil provoz v červenci roku 2001, po celkové rekonstrukci. Nabízíme dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, lednicí, TV a satelitem (400 programů).

penzion Mikulov ubytování Euro restaurace :
Pension EURO poskytuje bohaté snídaně a celodenní občerstvení. Automobily lze parkovat v uzavřených prostorách pensionu. Možnost zajištění vinného sklepu.

ubytování Mikulov penzion Euro památky :
Město Mikulov nabízí nepřeberné množství kulturního a sportovního vyžití: historické památky ( jako například zámek, Ditrichštejnská hrobka, Kozí hrádek, Svatý kopeček, Židovský hřbitov,  Synagoga )

ubytování Mikulov penzion Euro kultura a sport :
Kultura ( kino, letní kino, výstavy a vernisáže, koncerty, muzeum, knihovna ). Sport ( koupaliště stobogány, tenisové kurty, bowling, cykloturistické stezky, fitnes-centra, sportovní hala )

penzion Euro ubytování Mikulov turistika :
Turistické výpravy do blízkého okolí ( vinařské stezky, Palavské vrchy, Sv. kopeček s křížovou cestou, Turold, Dívčí hrad, Děvičky ), autoturistika ( Lednicko-valtický areál, Dolní Věstonice, Pavlov, Palavské vrchy, Vodní nádrž Nové Mlýny s možností rybolovu , Vídeň, Znojmo, Břeclav )


Penzion Mikulov Euro - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Mikulov Euro - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Mikulov Euro -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Mikulov Euro -  je k dispozici připojení na internetPenzion Mikulov Euro -  je k dispozici letní terasaPenzion Mikulov Euro - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Mikulov Euro - přijímá kreditní karty VISAPenzion Mikulov Euro - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Mikulov Euro - přijímá kreditní karty JCBPenzion Mikulov Euro - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Mikulov Euro - krytý bazén v hotelu.Penzion Mikulov Euro - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Mikulov Euro - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Mikulov Euro - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Mikulov Euro - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Mikulov Euro - na pokojích je telefon
Email: penzion-Mikulov-Euro@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování