Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Brixen Lipnice nad Sázavou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Brixen Lipnice nad Sázavou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Brixen Lipnice nad Sázavou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Brixen Lipnice nad Sázavou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Brixen
Lipnice nad Sázavou 54
Lipnice nad Sázavou 58232
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Brixen ubytování Lipnice nad Sázavou Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Brixen ubytování Lipnice nad Sázavou

Penzion Lipnice nad Sázavou Brixen Penzion Brixen se nachází v bezprostřední blízkosti starobylého hradu Lipnice v rodišti Jaroslava Haška, v Lipnici nad Sázavou. Pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání apod. Součástí sálu je sochařský cyklus 11 soch od pana Radomíra Dvořáka a menší expozice tradice řemeslné výroby Lipnicka.

Penzion Brixen Lipnice nad Sázavou  ubytování :
Ubytovací kapacita penzionu je 42 lůžek, snídaně je zajištěna formou švédských stolů.

Penzion Lipnice nad Sázavou ubytování Brixen restaurace :
Penzion nabízí snídaně formou švédských stolů, v případě konání školení a společenských akcí bohatý výběr coffee breaků a potřebného catteringu a dále služby coffe baru. Nechybí obsáhlá nabídka nápojů, kávy, dezertů a zmrzlinových pohárů.

Penzion Brixen Lipnice nad Sázavou volný čas :
Gotické kostely pod hradem Lipnicí
Kostel sv. Martina v Dolním Městě (1,5 km)
Kostel sv. Markéty v Loukově (cca 4 km)
Kostel sv. Jiří v Řečici (cca 4 km)

Penzion Brixen ubytování Lipnice nad Sázavou služby :
Samozřejmostí je akceptace všech běžných platebních karet, směnárenská činnost, faxování, zajišťování kulturních programů, taxislužby, praní prádla. Klientele zajišťujeme doprovod skupin, tlumočení.

Penzion Lipnice nad Sázavou Brixen - disponuje restauracíPenzion Lipnice nad Sázavou Brixen -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Lipnice nad Sázavou Brixen - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Lipnice nad Sázavou Brixen - přijímá kreditní karty VISAPenzion Lipnice nad Sázavou Brixen - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: pension-Lipnice-nad-sazavou-Brixen@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování