Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Jordán Lednice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Jordán Lednice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Jordán Lednice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Jordán Lednice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Jordán
Malinovského 90
Lednice 69144
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Jordán ubytování Lednice Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Jordán ubytování Lednice

Penzion Lednice Jordán

penzion Lednice Jordán popis :
Pouhých 5 minut pěšky je od penziónu Jordán vzdálen jeden z nejkrásnějších moravských zámků, zámek Lednice s nepřeberným množstvím výstav a kulturních akcí, které je možno celoročně navštívit. Co krajina okolo Lednice slibuje, to splní na každý pád. V tomto, na vodu tak bohatém okolí najdou koupající, rybáři, cyklisti, přátelé kultury a přírody vše, co si jejich srdce může přát.

penzion Lednice ubytování Jordán :
Penzion s celoročním provozem je v centru Lednicko-valtického areálu (UNESCO) v těsné blízkosti zámku a parku. Ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC s možností přistýlky pro rodiny s dětmi - z toho je jeden pokoj s bezbariérovým přístupem 2 apartmány s nadpůměrným komfortem

ubytování Lednice penzion Jordán restaurace :
Ochutnávat můžete z deseti druhů vlastního vína z vinného sklepa, který je na dvoře. Posedět můžete v unikátních podzemních prostorech, které pro vaši spokojennou atmosféru vlastnoručně vyhloubil bez cizí pomoci po dobu 7 měsíců sám pan majitel (tento úctyhodný výkon je oficiálně zapsán do Guinnesovi knihy rekordů-foto).

ubytování Lednice penzion Jordán služby :
V letní zahradě si pochutnáte na grilu po bezstarostném výletu na půjčených horských kolech, (Lednice leží na trase naučné cyklistické stezky, která vede z Retzu v Rakousku až k samé Praze). Vaše auto na vás čeká v našem uzamčeném dvoře plného květin. Grilování ryb a masa (vlastnoručně ulovená ryba chutná takto nejlépe) Ovoce z vlastních zahrad a velmi chutné domácí zavařeniny a marmelády Odbornou radu pro rybáře, co se týče nejlepších míst a návnad.

penzion Lednice ubytování Jordán sport :
Kolem Lednice je dostatek možností pro sportovní vyžití jako koupání v přilehlých rybnících, rybaření, koupaliště, golf 12km, sauna 12km, solárium 12km, tenis a fitness 500m, jízda na koni 300m. O celosvětově známých kulturních a architektonických památkách ani nemluvě. Objekt je velmi vhodný zejména pro rodiny s dětmi!

ubytování Lednice penzion Jordán turistika :
Za velkolepé zážitky v této výjímečně zachovalé krajině garantují nesčetné chráněné oblasti s jedinečnou faunou a flórou, ale také dostavení s historickými pamětihodnostmi a dějinnými pozoruhodnostmi. Můžete zde navštívit např. Podmořský svět Malaby, Dravce v zámeckém parku, lodičky, tobogán a koupaliště v Břeclavi, Mikulov, Bílovické vinné sklepy, Dolní Věstonice a Dívčí hrad, Mlýn v Kloboukách, skleník v Lednici.


Penzion Lednice Jordán - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lednice Jordán - disponuje restauracíPenzion Lednice Jordán - disponuje vinárnouPenzion Lednice Jordán -  je k dispozici letní terasaPenzion Lednice Jordán - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Lednice Jordán - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Lednice Jordán - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Lednice Jordán - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: penzion-Lednice-Jordan@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování