Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Pod Věží Kolín - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Pod Věží Kolín - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Pod Věží Kolín - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Pod Věží Kolín - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Pod Věží
Parléřova 40
Kolín 28002
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Pod Věží ubytování Kolín Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Pod Věží ubytování Kolín

Penzion Kolín Pod Věží

Rodinný Pension Pod věží v Kolíně je nově rekonstruovaný (v roce 2012) a nabízí kvalitní ubytování s řadou dalších služeb pro hosty mezi jinými privátní wellness s vířivkou a římskou parní lázní. Pension je vhodný také pro Vaše obchodní schůzky, kdy si můžete pronajmout kongresový salonek nebo jen kancelářské místo.

Ubytujete-li se v Pensionu Pod věží v Parléřově ulici v Kolíně, budete v centru dění města a budete mít jedinečnou příležitost být ubytováni v budově staré přes 500 let, navíc v sousedství Chrámu sv. Bartoloměje, jedné z nejvýznamnějších památek Středočeského kraje.

Kolín Penzion Pod věží  ubytování :
Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny minibarem, TV-SAT, Wi-Fi a sociálním zařízením (wc, bidet, sprchový kout nebo vana, fén). Nekuřácké pokoje. Pro kuřáky je k dispozici venkovní terasa. Přistýlka možná. Nastěhování na pokoj od 12 hodin, uvolnění pokoje v den odjezdu do 12 hodin.

Ubytování Penzion Pod věží gastronomické služby:
V kavárně pensionu Pod věží Kolín Vám nabídnou snídani. V případě zájmu také polopenzi a plnou penzi ve spolupráci s restaurací 30 m od penzionu. Milovníkům piva a českých „hotovek“ je k dispozici pivnice 50 m od recepce.

Kolín Ubytování Penzion Pod věží další služby :
Recepce je pro hosty pensionu Pod věží v Kolíně otevřena 24 hodin denně a nabízí také služby směnárny, úschovu zavazadel i cenných předmětů, zajištění praní a žehlení prádla. V pensionu Pod věží se dohovoříte anglicky, německy a rusky. Domácí zvířata jsou povolena. Nehlídané parkoviště se nachází před penzionem. Lze platit platebními kartami.

Odpočinek a relaxaci hostům penzionu Pod věží poskytne privátní wellness s vířivkou a římskou parní lázní, kde Vás nebude nikdo rušit. Šampaňské k Vám přijede výtahem. Fitness Expreska pro ubytované dámy zdarma. Páni mají vstup zakázán.

Penzion Pod věží Kolín firemní a společenské akce:
Pension Pod věží Kolín má vhodné prostory pro menší firemní a společenské akce. K pronájmu je zde kongresové a školící centrum pro 20 osob nebo si můžete zajistit jen kancelářské místo (TV, Wi-Fi, tiskárna, fax) pro Vaše obchodní schůzky.

Dovolená Kolín ubytování penzion Pod věží
Královské město Kolín se rozprostírá na obou březích řeky Labe, asi 60 km východně od Prahy. Město bylo založeno v polovině 13. století Přemyslem Otakarem II. Jádro města si uchovalo středověký půdorys a dnes je městskou památkovou rezervací. Dominantou města je gotický chrám sv. Bartoloměje a vedle něj stojící věž. Za pozornost stojí i měšťanské domy na náměstí s novorenesanční radnicí a dochované židovské ghetto se synagogou a druhý největší židovský hřbitov v Čechách. V okolí Kolína se nacházejí lužní lesy, dnes státem chráněny (Veltrubský luh), na východ pak přírodní památka Kolínské tůně.

Na počest místního kapelníka a hudebního skladatele Františka Kmocha se v Kolíně vždy v polovině června koná mezinárodní festival dechové hudby Kmochův Kolín.


Penzion Kolín Pod Věží - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Kolín Pod Věží - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kolín Pod Věží - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kolín Pod Věží -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Kolín Pod Věží -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kolín Pod Věží -  je k dispozici letní terasaPenzion Kolín Pod Věží - disponuje kavárnouPenzion Kolín Pod Věží - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Kolín Pod Věží - přijímá kreditní karty VISAPenzion Kolín Pod Věží - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Kolín Pod Věží - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kolín Pod Věží - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kolín Pod Věží - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kolín Pod Věží - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: penzion-kolin-pod-vezi@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování