Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Starr Havlíčkův Brod - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Starr Havlíčkův Brod - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Starr Havlíčkův Brod - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Starr Havlíčkův Brod - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Starr
Žižkova 3070
Havlíčkův Brod 58001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Starr ubytování Havlíčkův Brod Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Starr ubytování Havlíčkův Brod

Penzion Havlíčkův Brod Starr

Ubytování Havlíčkův Brod Penzion popis :
Penzion STARR se nachází 300 metrů od centra města, směr Pardubice, Svitavy.Výhled z pokojů nabízí pěkný pohled na řeku Sázavu a okolí.

Penzion Havlíčkův Brod Ubytování Starr :
Penzion nabízí 70 lůžek, dvou,tří a vícelůžkové pokoje, 2 apartmá. Vybavení pokojů (předsíň, koupelna, sprcha a vana, WC). Pokoje jsou vybaveny TV, SAT.

Ubytování Havlíčkův Brod Penzion Starr - Služby :
Recepční služba nonstop, buzení, zapůjčení žehličky, praní prádla, vyhledávání aut. i vlak. spoj. Příjem platebních karet (VISA, MASTERCARD, MAESTRO,...). Salónek se 40 místy, kulturní místnost s TV, vlastní parkoviště, zastávka MHD.

Havlíčkův Brod Ubytování Penzion Starr - Okolí :
Město Havlíčkův Brod se nachází v nádherném prostředí Českomoravské vrchoviny. Návštěvníky je vyhledáváno pro své kulturní památky a též jako zajímavá přírodní rekreační oblast vhodná k turistice, cykloturistice i k vodním sportům. Ke sportovnímu vyžití slouží sportovní cenrum Kotlina, kde najdete plavecký bazén se slanou vodou, saunu, parní lázeň, fitness, aerobic, squash, solárium, masáže, zimní stadion, letní koupaliště atd. Ideální poloha ve středu ČR do 20 km od sjezdu z dálnice D1 z Jihlavy i Humpolce.


Penzion Havlíčkův Brod Starr - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Havlíčkův Brod Starr - V hotelu je kulečníkPenzion Havlíčkův Brod Starr - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Havlíčkův Brod Starr -  je k dispozici připojení na internetPenzion Havlíčkův Brod Starr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Havlíčkův Brod Starr - přijímá kreditní karty VISAPenzion Havlíčkův Brod Starr - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Havlíčkův Brod Starr - přijímá kreditní karty JCBPenzion Havlíčkův Brod Starr - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Havlíčkův Brod Starr - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Havlíčkův Brod Starr - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Havlíčkův Brod Starr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Havlíčkův Brod Starr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Havlíčkův Brod Starr - na pokojích je telefon
Email: pension-Havlickuv-Brod-Starr@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování