Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Interhotel Moskva Zlín - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Interhotel Moskva Zlín - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Interhotel Moskva Zlín - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Interhotel Moskva Zlín - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Interhotel Moskva
Náměstí Práce 2512
Zlín 76270
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Interhotel Moskva ubytování Zlín Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Zlín Interhotel Moskva ubytování ve Zlíně

Hotel Zlín Interhotel Moskva

Hotel Moska je využíván především ke krátkodobějšímu ubytování, hlavně obchodních cestujících. Významný je podíl cizinců z německy mluvících zemí a Itálie. "Hotel Moskva - Váš domov na cestách".

Ke zpříjemnění Vašeho pobytu hotel Moskva nabízí:
Kuřácké a nekuřácké pokoje. Bezpečnostní vybavení s detektory kouře na pokojích. Bohatou a zdravou snídani. Přátelský přístup týmu zaměstnanců hotelu Moskva. Welnness studio na střeše hotelu s unikátním výhledem. Další sportovní vyžití jako je fitness, tenis nebo bowling.

Hotel Zlín Moska Ubytování :
V hotelu Moskva ve Zlíně k ubytování slouží účelně vybavené pokoje. K dispozici je 10 jednolůžkových pokojů, 62 dvoulůžkových pokojů Twin s oddělenými postelemi, 30 dvoulůžkových pokojů Double se širokou postelí, 7 prostorných obchodních apartmá a jeden luxusní střešní Prezidentský apartmán.

Hotel Moskva ubytování Zlín Vybavení pokojů :
Koupelna s vanou / sprchou / jacuzzi hot tub* Široké a pohodlné postele s denním přehozem* Kvalitní matrace* Televize / Flatcreen TV / SAT TV / Pay Per View TV* Připojení na internet Wi-Fi / vysokorychlostní LAN* Minibar* Minisafe* Župan, pantofle, exkluzivní kosmetika* Čajový a kávový set* Automatická klimatizace* Položky s hvězdičkou jsou součástí pouze apartmánů nebo prezidentského apartmánu.

Hotel Moskva ubytování Zlín Gastronomie :
V hotelu Moskva Zlín se nachází celkem 6 restaurací s odlišnými gastronomickými koncepty a 2 bary. Vybere si opravdu každý. Příjemné posezení najdete v Lobby baru v přízemí, kde na Vás čeká skvělá káva, Wi-Fi internet. Ideální prostor pro přátelská setkání, krátké obchodní schůzky nebo relax nad denním tiskem. Denní kavárna ve II. patře potěší kvalitní kávou spolu s nabídkou fresh juice a celou řadou alko i nealko nápojů.

Ubytování Zlín hotel Moskva Restaurace :
Poctivý Steakhouse LEGENDA přímo v přízemí, samostatný vchod, příjemný dřevěný dekor interiéru, originální irská točená piva, grilování před hosty. Skvělá atmosféra a výborné jídlo přesně tak, jak jste u irských restaurací zvyklí.
ČESKÁ restaurace je také v přízemí a servírují se zde snídaně. Vyvážený teplý a studený buffet pomůže nastartovat Váš den. Můžete si zde dát také dobrý oběd, denně pro Vás připravují zvýhodněné menu.
MEXICKÁ restaurace RANCHERO - Ve II. etáži se nachází oblíbená pizzerie s pestrou nabídkou italské kuchyně. Součásti pizzerie jsou 3 bowlingové dráhy.
Restaurace Bohémia ve III. etáži nabízí široký výběr jídel a nápojů. Skvělé místo pro pořádání svateb, soukromých oslav a večírků.

Ubytování Zlín hotel Moskva konference :
Hotel Moskva Zlín může nabídnout 7 konferenčních prostor, které celkově pojmou až 550 osob při školním uspořádání a jejichž plocha je 780 m2. Navíc k nim náleží další výstavní a obslužné plochy. Všechny mají přístup na internet, zabudovaná projekční plátna a denní světlo s možností otevření oken. Od malých školení do 25 osob, přes větší semináře pro 60 a 70 osob až po velké kongresy pro 250 - 400 osob. Propojením několika prostor lze uspořádat velkou párty až pro 1000 osob nebo Vám připraví prostory třeba jen pro drobný firemní coctail pro 50 osob. 

Hotel Moskva ubytování Zlín Wellnes & Sport:
Hotel Moskva ubytování ve Zlíně nabízí několik způsobů, jak zapomenout, odreagovat se nebo naopak úspěch si zpříjemnit relaxací... Záleží na vás, jestli si vyberete některou ze služeb welness studia hotelu Moskva nebo si půjdete zahrát bowling, tennis nebo si zacvičíte ve fitness.


Hotel Zlín Interhotel Moskva - Služba na recepci je 24 hodinHotel Zlín Interhotel Moskva -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Zlín Interhotel Moskva - K hotelu přísluší parkovištěHotel Zlín Interhotel Moskva - disponuje restauracíHotel Zlín Interhotel Moskva - disponuje vinárnouHotel Zlín Interhotel Moskva -  kadeřnictví - holičství Hotel Zlín Interhotel Moskva -  je k dispozici připojení na internetHotel Zlín Interhotel Moskva - disponuje kavárnouHotel Zlín Interhotel Moskva - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Zlín Interhotel Moskva - přijímá kreditní karty VISAHotel Zlín Interhotel Moskva - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Zlín Interhotel Moskva - přijímá kreditní karty JCBHotel Zlín Interhotel Moskva - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Zlín Interhotel Moskva - tenis -poblíž hoteluHotel Zlín Interhotel Moskva - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Zlín Interhotel Moskva - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Zlín Interhotel Moskva - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Zlín Interhotel Moskva - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Zlín Interhotel Moskva - na pokojích je telefon
Email: hotel-zlin-interhotel-moskva@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování