Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Jehla Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Jehla Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Jehla Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Jehla Žďár nad Sázavou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Jehla
Kovářova 214/4
Žďár nad Sázavou 59101
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Jehla ubytování Žďár nad Sázavou Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

**** Hotel Jehla ubytování Žďár nad Sázavou

Hotel Žďár nad Sázavou Jehla Hotel Jehla se nachází přímo v srdci Českomoravské vrchoviny na okraji Žďáru nad Sázavou. Ubytování v kategorii Hotel a Hostel. Kapacita až 400 lůžek. Restaurace, salónky, učebny pro školení, v blízkosti konferenční prostory, pořádání sportovních soustředění, firemních sportovních dnů, velké parkoviště, hotelové služby, hotelová doprava.

Hotel Žďár nad Sázavou ubytování Jehla :
Pro Vaši maximální spokojenost je v hotelu více typů ubytování. Stylové ubytování v 70 ti luxusně vybavených jedno až dvoulůžkových pokojích s přistýlkou v kategorii **** s celkovou kapacitou 170 lůžek. Kapacita tříhvězdičkové části hotelu je 50 jednolůžkových až dvoulůžkových pokojů s přistýlkou s celkovou kapacitou až 150 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, kabelovou TV, telefonem a část pokojů s lodžií.

Ubytování Žďár nad Sázavou hotel Jehla Restaurace :
Součástí hotelu Jehla je moderní restaurace s kapacitou 70 míst. Denně výběr z 10-ti hotových jídel. Zahrádka s obsluhou pro 40 osob, prodej zmrzliny, pohárů a široký výběr kávy Lavazza. Velká pivní zahrádka s kapacitou až 100 míst, grilování, moravská vína, hudební produkce, promítání na velkoplošné plátno. Jídla české a mezinárodní kuchyně, rybí a drůbeží speciality, pivní speciality. Zvěřinové a zabijačkové hody. Široký výběr míchaných nápojů a čerstvých zákusků.

Hotel Jehla nabízí Školení, semináře a konference :
Plně našim hostům poslouží restaurace a salónky s možností firemních nebo soukromých akcí, či školení a pracovních jednání. Nabízíme 6 učeben přímo v hotelu Jehla, vybavených prezentační technikou, vhodných pro pořádání školení a kurzů, dále nabízíme možnost pořádání konferencí, plesů a společenských setkání větších měřítek v 50m vzdáleném Domu Kultury. Uspořádáme pro Vás oslavy, rauty, firemní večírky či svatební hostiny v našich hotelových salóncích. Velké parkoviště pro vaše auto je přímo před hotelem Jehla.

Hotel Žďár nad Sázavou Jehla Kulturní vyžití :
Okolí města, i město samotné je oseto mnoha kulturněhistorickými památkami, ty nejvýznačnější jsou spjaty s předním architektem českého baroka Giovanni Santinim. Významné památky v okolí: Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, Kaple sv. Markéty, Bývalý cisterciácký klášter, Farní kostel sv. Prokopa, Dolní hřbitov, Barokní most, Stará radnice.

Žďár nad Sázavou ubytování hotel Jehla okolí :
V CHKO jsou 4 naučné stezky - Matějovský rybník, Velké Dářko, Žákova hora-Tisůvka a Krajem Chrudimky. Členitá krajina Žďárských vrchů je charakteristická pestrým střídáním luk, pastvin, polí, lesů a rybníků, je protkána nepravidelnou sítí mezí, úvozových cest, lesíků či skupin stromů a keřů. Dodnes si zachovala charakter vyvážené a svým způsobem zachovalé kulturní krajiny.

Autobusové spojení: 50 m – Dům kultury
Vlakové spojení: 2 km – Žďár nad Sázavou

Hotel Žďár nad Sázavou Jehla - Služba na recepci je 24 hodinHotel Žďár nad Sázavou Jehla - V hotelu je kulečníkHotel Žďár nad Sázavou Jehla - K hotelu přísluší parkovištěHotel Žďár nad Sázavou Jehla - disponuje restauracíHotel Žďár nad Sázavou Jehla - disponuje vinárnouHotel Žďár nad Sázavou Jehla -  kadeřnictví - holičství Hotel Žďár nad Sázavou Jehla -  je k dispozici připojení na internetHotel Žďár nad Sázavou Jehla -  je k dispozici letní terasaHotel Žďár nad Sázavou Jehla - disponuje kavárnouHotel Žďár nad Sázavou Jehla - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Žďár nad Sázavou Jehla - přijímá kreditní karty VISAHotel Žďár nad Sázavou Jehla - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Žďár nad Sázavou Jehla - přijímá kreditní karty JCBHotel Žďár nad Sázavou Jehla - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Žďár nad Sázavou Jehla - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Žďár nad Sázavou Jehla - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Žďár nad Sázavou Jehla - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Žďár nad Sázavou Jehla - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Žďár nad Sázavou Jehla - na pokojích je telefon
Email: hotel-zdar-nad-sazavou-jehla@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování