Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Vsacan Vsetín - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Vsacan Vsetín - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Vsacan Vsetín - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Vsacan Vsetín - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Vsacan
Žerotínova 1114
Vsetín 75501
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534

Aktuální počasí:
Hotel Vsacan ubytování Vsetín Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** hotel Vsetín Vsacan nabídka ubytování ve Vsetíně Vsetínsko

Hotel Vsetín Vsacan Hotel Vsetín ubytování Vsacan:
Hotel Vsacan se nachází přímo v centru města Vsetína a je ideálním orientačním bodem. V blízkosti moderního hotelu Vsacan se nachází vlakové i autobusové nádraží. Město Vsetín je obklopeno scenérii zalesněných svahů – Vsetínskými vrchy. Smrkové lesy, sluncem prozářené louky, modré hory, stráně vonící jalovcem a borůvčím, taková je tvář Valašska. Moderní hotel Vsacan nabízí kvalitní ubytování s řadou doprovodných služeb.

Vsacan hotel Vsetín ubytování:
Hotel Vsacan z kategorie *** nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou hezky zařízené a pro náročnější klientelu jsou k dispozici nové moderní apartmány. Součástí každého hotelového pokoje Vsacan je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo vanou, umyvadelem a koupelnovými doplňky, televizor se satelitním příjmem, telefon a samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu. Hotel Vsacan nabízí možnost množstevních slev a možnost smluvních cen při ubytování skupin.

Ubytování Vsacan Vsetín hotel hotelová restaurace:
Nedílnou součástí luxusního hotelu Vsacan je stejnojmenná hotelová restaurace se salonkem a celkovou kapacitou 100 osob, vhodná nejen pro každodenní stravování od snídaní po plnou penzi, ale také pro pořádání společenských oslav a setkání. Pro příjemné posezení u kávy slouží hotelový Piccolo bar s nočním provozem a kapacitou 55 míst. Další nedílnou součástí hotelu Vsacan je pizzerie, která nabízí výběr pokrmů z italské kuchyně, 55 druhů pizzy a kapacitu 40 míst. K dispozici je také Asijská restaurace Dragon, discoclub Viva a v neposlední řadě herna bar Fenix s ruletou, výherními automaty a nonstop provozem.

Vsetín Vsacan hotel ubytování hotelové služby:
Mezi hotelové služby komfortního Vsacan hotelu patří kadeřnictví, kosmetický salon, masáže a solárium, vše se nachází přímo v hotelu. Přímo v areálu hotelu Vsacan se rovněž nachází obchodní a nákupní centrum a tržnice. Samozřejmostí moderního hotelu je akceptace platebních karet, hotelové parkoviště a hotelové recepce, která poskytuje sekretářské, informační i turistické informace.

Vsacan ubytování Vsetín hotel okolí, volný čas:
Vsetínský region byl osídlen pastevci ovcí (Valachy) ve 13. a 14. století a podle nich i nazván. Spojením kultury horských pastevců a zemědělců, kteří se usadili v údolích, vznikla velmi osobitá kultura, která je dnes zachována v působivé lidové architektuře a silné folklórní tradici. Město nabízí početné množství památek mezi které patří Zámek, Římsko-katolický kostel Nanebevzetí P. Marie, Maštaliska - tzv. bývalý Panský dům z roku 1710, barokní kamenná socha Neposkvrněného početí P. Marie na Horním náměstí, Evangelický kostel Dolního sboru, Evangelický kostel Horního sboru či Kamenný kříž z r. 1775 na Dolním náměstí.

Hotel Vsetín Vsacan - Služba na recepci je 24 hodinHotel Vsetín Vsacan - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Vsetín Vsacan - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vsetín Vsacan - disponuje restauracíHotel Vsetín Vsacan - disponuje vinárnouHotel Vsetín Vsacan -  kadeřnictví - holičství Hotel Vsetín Vsacan -  je k dispozici připojení na internetHotel Vsetín Vsacan -  je k dispozici letní terasaHotel Vsetín Vsacan - disponuje kavárnouHotel Vsetín Vsacan -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Vsetín Vsacan - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vsetín Vsacan - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vsetín Vsacan - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vsetín Vsacan - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Vsetín Vsacan - na pokojích je telefon
Email: hotel-vsetin-vsacan@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování