Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Alfacentrum
Masarykovo nám. 42
Valašské Klobouky 76601
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Alfacentrum ubytování Valašské Klobouky Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** hotel Valašské Klobouky Alfacentrum nabídka ubytování Valašské Klobouky

Hotel Valašské Klobouky Alfacentrum

Hotel Alfacentrum se nachází v centru města Valašské Klobouky, které je známé pořádáním valašských jarmarků s koncerty cimbálové muziky a ukázkami valašského folklóru.

Město Valašské Klobouky je přirozeným spádovým místem jihovýchodního Valašska ležící v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, která je zařazena do sítě biosférických rezervací UNESCO. Krásná krajina, zdravé prostředí a spousta památek v okolí.

Hotel Valašské Klobouky Alfacentrum ubytování :
Hotel Alfacentrum je vybaven převážně 2-lůžkovými pokoji se samostatným sociálním zařízením a televizí. Celková kapacita je 35 lůžek. V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně. Připojení na internet za poplatek. Za příplatek - dětská postýlka, zvíře (pes, kočka) na pokoji.

Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky restaurace :
Součástí hotelového komplexu je restaurace a kavárna, pivnice, noční bar, bowling a herna,bufet a letní zahrádka. Restaurační služby jsou poskytovány ve stylu obvyklé moravské pohostinnosti.

Hotel Alfacentrum na Valašsku další služby:
V hotelu je rovněž umístěn kosmetický a kadeřnický salón a banka se směnárnou. Kavárna - restaurace je vybavena pódiem a tanečním parketem s pevně nainstalovanou zvukovou a světelnou aparaturou.

Pro návštěvníky hotelu je možné zajistit další služby - sauna 1 km od hotelu, venkovní bazén 300 m od hotelu, krytý bazén 6 km od hotelu Alfacentrum Valašské Klobouky, hřiště, tenisový kurt a cvičné jízdy na koních 2 km od hotelu.

Hotel Alfacentrum ubytování na Valašsku turistika :
Valašské Klobouky leží na Jižní Moravě, jižním směrem od města Vsetín a nedaleko hranice se Slovenskem. Město se rozkládá mezi oblastí Bílých Karpat a Vizovické vrchoviny. Městem protéká Kloboucký potok. Jižním směrem od města je osada Jelenovská, vyhledávané rekreační středisko v letním i zimním období. V okolí osady je vybudováno několik sjezdovek a lyžařských vleků.

Historie a památky města Valašské Klobouky :
Ve městě se dochovalo několik původních valašských dřevěnic. Územně je oblast mikroregionu Jižní Valašsko (ustaven roku 1999) téměř totožná s někdejším brumovským panstvím, jehož středisky byly zprvu Brumov a později Valašské Klobouky. Stará radnice má renesanční jádro, už v 16. století zdobily radniční věž  bicí hodiny. Dnešní podobu dostala budova jednak pozdně barokní přestavbou /1797-1798/, jednak rekonstrukcí v roce 1943. A protože je stará radnice sídlem městského muzea, nabízí se příležitost dozvědět se o historii města a kraje něco víc. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou.


Hotel Valašské Klobouky Alfacentrum - Služba na recepci je 24 hodinHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - K hotelu přísluší parkovištěHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - disponuje restauracíHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - disponuje vinárnouHotel Valašské Klobouky Alfacentrum -  kadeřnictví - holičství Hotel Valašské Klobouky Alfacentrum -  je k dispozici připojení na internetHotel Valašské Klobouky Alfacentrum -  je k dispozici letní terasaHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - disponuje kavárnouHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Valašské Klobouky Alfacentrum - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-valaske-klobouky-alfacentrum@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování