Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Annahof Domašov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Annahof Domašov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Annahof Domašov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Annahof Domašov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Annahof
Lesní Hluboké 33
Domašov 66483
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Annahof ubytování Domašov Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel u Brna Annahof Ubytování Domašov Lesní Hluboké levne ubytovani Domasov

Hotel Domašov Annahof

Budova hotelu Annahof včetně restaurace a venkovních prostor je bezbariérová. Dopravu do vyšších pater zajišťuje výtah.

Ubytovaní hosté mají k dispozici : Parkoviště pro osobní automobily v areálu hotelu zdarma – omezená kapacita pro 20 aut. Bezdrátové internetové připojení WiFi. Půjčovnu kol - Cyklisté vítáni. Možnost uschování vlastních kol v uzamčené místnosti. V okolí je unikátní síť cyklo stezek.

Hotel u Brna ubytování Annahof popis :
Hotel Annahof - Domašov u Brna ubytování Lesní Hluboké - nachází se v přírodní rezervaci Bílý Potok, v bezprostřední blízkosti dálnice D1 Praha–Brno EXIT čís. 168, přístupného v obou směrech. Hotel Annahof nabízí ubytovací a restaurační služby.

Hotel Annahof Domašov u Brna ubytování :
Pokoje hotelu Annahof jsou nekuřácké. 4 jednolůžkové, 19 dvojlůžkových pokojů, 7 třílůžkových pokojů a 1 třílůžkový apartmán. Pokoje jsou vybaveny na přání TV SAT (20 programů), telefon s přímou volbou, minibar, část pokojů je klimatizováno, vlastním sociálním zařízením, apartmán je vybaven vířivou vanou. Hotel je bezbariérový.

Hotel Annahof ubytování Lesní Hluboké restaurace :
restaurace, bar s variabilním prostorem pro 33 osob, občerstvení s typickou českou kuchyní.

Ubytování Domašov u Brna hotel Annahof hluboké salónky, kongresové akce :
salonky do 100 osob pro pořádání různých firemních, společenských a soukromých akcí, VIP centrum pro 7-19 osob,vybaveno videem a audiotechnikou.

Hotel u Brna ubytování nedaleko města Brno další služby :
Velká letní terasa, recepce, směnárna. U hotelu je k dispozici velké parkoviště pro cca 50 automobilů a za hotelem uzavřené parkoviště pro 20 automobilů hlídané kamerovým systémem. 


Hotel Domašov Annahof - Služba na recepci je 24 hodinHotel Domašov Annahof -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Domašov Annahof - K hotelu přísluší parkovištěHotel Domašov Annahof - disponuje restauracíHotel Domašov Annahof -  je k dispozici letní terasaHotel Domašov Annahof - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Domašov Annahof - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Domašov Annahof - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Domašov Annahof - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Domašov Annahof - na pokojích je telefon
Email: hotel-domasov-zbraslav-u-brna-annahof@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování