Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zlatá Hvězda Třeboň - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zlatá Hvězda Třeboň - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zlatá Hvězda Třeboň - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zlatá Hvězda Třeboň - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zlatá Hvězda
Masarykovo náměstí 107
Třeboň 37901
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zlatá Hvězda ubytování Třeboň Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s


 

**** hotel Zlatá Hvězda Třeboň levné ubytování v Třeboni

Hotel Třeboň Zlatá Hvězda Ubytování Hotel Zlatá Hvězda Třeboň :
Hotel Zlatá Hvězda nabízí ubytování, stravování, wellness pobyty, konferenční služby i uspořádání svatby na klíč. Vše v domácím prostředí a zároveň na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu a to přímo v historickém srdci města Třeboň.

Hotel Zlatá Hvězda Třeboň ubytování :
K ubytování hostů slouží celkem 47 komfortních pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybaveny kompletním sociálním zařízením (vany pouze na pokojích typu suite a de luxe), vysoušeči vlasů, telefony s možností přímé volby, barevnými televizory se satelitním příjmem, s Wi-Fi připojením, trezory a lednicemi. Pokoje jsou rozděleny následovně - 3 jednolůžkové,  28 dvoulůžkových, 9 dvoulůžkových pokojů s možností jedné přistýlky, 3 dvoulůžkové pokoje typu De Luxe a  4 pokoje dvoulůžkové typu Suite s možností dvou přistýlek.

Zlatá Hvězda ubytování hotel Třeboň služby :
Nadstandardně vybavené pokoje de luxe a suite - mají plně vybavený minibar v ceně pokoje a širší sortiment koupelové kosmetiky, proto částka za ubytování je o něco vyšší než u ostatních pokojů.
Moderní hotelové wellness centrum zpestří Váš pobyt - masáže, rašelinové koupele a obklady, infrasauna, whirlpool, finská sauna, aromaterapeutická bublinková koupel fitness centrum, balíčky a další. Pomohou Vám zde také při zajištění lázeňských procedur v cca 300 m vzdálených Bertiných lázních, které se specializují na léčbu pohybového ústrojí.

Hotel Třeboň ubytování Zlatá Hvězda restaurace :
Od bohaté snídaně přes oběd a večeři až po nápadité saláty, lehká jídla, domácí moučníky a cukroví. Elegantní prostředí restaurace reprezentuje rozmanitý výběr excelentních jídel české, renesanční i světové kuchyně, skvělých vín, nevtíravé hudby i vynikajícího servisu personálu. Lobby Bar, otevřený 24 hodin denně a letní zahrádka - uprostřed náměstí či v podloubí s nádherným výhledem na třeboňské náměstí jsou perfektními místy pro koktejly, aperitivy i večerní posezení. Bowling bar kromě 2 bowlingových drah nabízí rovněž kulečníkové stoly, šipkové automaty, velkoplošnou projekci sportovních pořadů a samozřejmě velmi příjemné posezení. 
 
Ubytování Třeboň hotel Zlatá Hvězda konference :
Hotel Zlatá hvězda disponuje dvěma víceúčelovými konferenčními sály pro uspořádání různých firemních ale i soukromých akcí.

Dovolená Třeboňsko ubytování Hotel Zlatá Hvězda aktivity :
Město Třeboň a jeho okolí nabízí nepřeberné množství možností trávení volného času všem věkovým kategoriím. Dovolenou si zde užijí jak sportovci tak i milovníci kultury a historie. Okolí je vhodné pro cykloturistiku i pěší turistiku. Noční prohlídka třeboňského zámku s kostýmovanými průvodci - Bílá paní a Petr Vok. Prohlídka místního pivovaru Regent s degustací několika druhů piva. Návštěva Schwarzenberské hrobky. Slatinná koupel v místních lázních atd.

Hotel Třeboň Zlatá Hvězda - Služba na recepci je 24 hodinHotel Třeboň Zlatá Hvězda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Třeboň Zlatá Hvězda -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Třeboň Zlatá Hvězda - V hotelu je kulečníkHotel Třeboň Zlatá Hvězda - K hotelu přísluší parkovištěHotel Třeboň Zlatá Hvězda - disponuje restauracíHotel Třeboň Zlatá Hvězda -  je k dispozici připojení na internetHotel Třeboň Zlatá Hvězda -  je k dispozici letní terasaHotel Třeboň Zlatá Hvězda - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Třeboň Zlatá Hvězda - přijímá kreditní karty VISAHotel Třeboň Zlatá Hvězda - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Třeboň Zlatá Hvězda - přijímá kreditní karty JCBHotel Třeboň Zlatá Hvězda - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Třeboň Zlatá Hvězda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Třeboň Zlatá Hvězda - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Třeboň Zlatá Hvězda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Třeboň Zlatá Hvězda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Třeboň Zlatá Hvězda - na pokojích je telefon
Email: hotel-trebon-zlata-hvezda@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování