Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Květnice Tišnov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Květnice Tišnov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Květnice Tišnov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Květnice Tišnov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Květnice
nám. Míru 120
Tišnov 66601
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Květnice ubytování Tišnov Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** hotel Květnice ubytování Tišnov ubytovani Tisnov v Tišnově u Brna Tisnove

Hotel Tišnov Květnice

Hotel Květnice byl založen v roce 1925. Je situován v centru pěkného města Tišnov, též nazývaném bránou Vysočiny, který byl v roce 1895 díky krásnému okolí vyhlášen klimatickým místem. Tišnov se nachází zhruba 20 km od Brna.

V okolí hotelu Květnice v Tišnově je plno zajímavostí a kulturních památek, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Nespočet cyklostezek láká k projížďce. 

V Tišnově se nudit nebudete. V hotelu Květnice pro Vás připravili seznam se sportovním a kulturním vyžitím v Tišnově, ale i hlavní památky Tišnova a okolí, takže ať už jste nadšený sportovec nebo obdivovatel umění, jistě si přijdete na své.

V červnu 2012 proběhla rekonstrukce restaurace v rámci natáčení pořadu ,,ANO ŠÉFE". Zdeněk Pohlreich ohodnotil restauraci hotelu Květnice dvěma hvězdami!

Hotel Květnice Tišnov ubytování :
Hotel Květnice v Tišnově poskytuje levné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Manželská postel nebo oddělená lůžka. Wi-Fi v celém hotelu se lze bezplatně připojit k internetu. Prostorově větší pokoje  jsou s možností přistýlky. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení, některé pokoje apartmánového typu mají koupelnu s rohovou vanou. Zdarma děti do 12 let ubytované s dvěma platícími osobami.
 
Ubytování Květnice hotel Tišnov restaurace :
Restaurace hotelu Květnice s kapacitou 90 míst nabízí jídla tradiční české kuchyně doplněné o pokrmy z kuchyně italské a čerstvé ryby. Vedle a la carte zde připravují obědová menu a pravidelné kulinářské a společenské akce. Zejména v letních měsících si můžete vybírat z velkého množství salátů a různých originálních pokrmů doplněných o nabídku vín z celého světa.

Ubytování Tišnov hotel Květnice služby :
Hotel a parkoviště před hotelem je monitorováno bezpečnostním kamerovým systémem. Snídaně za příplatek. Ubytování se psem je akceptováno za poplatek.

Pro firemní a rodinné akce lze využít salonky o různých kapacitách i pronájem celé restaurace. Malý salonek pro 10 - 15 osob, zdi obložené zrcadly. Velký salonek s vlastním barem a se 40 místy. Technické vybavení: audio a video technika, datový projektor, notebook, ozvučení salonku, fllipchart, magnetická tabule.

Svatby - vynikající poloha hotelu Květnice hned naproti radnice a kostela v Tišnově, veškerý servis s hostinou spojený a mimo jiné ubytování pro novomanžele v apartmánu zdarma, pro ostatní svatebčany až 100% sleva na ubytování. Cateringové služby. Kulturní program pro Vaše akce - vstupenky, cimbálová muzika, živá hudba. Služby maséra, zapůjčení vozu a kol pro cyklisty, prodej suvenýrů a map. Zprostředkování návštěvy pivovaru, vinných sklípků, uspořádání zabijačky, opékání selat ... autobusové dopravy.

Dovolená na Moravě ubytování Tišnov aktivity v okolí :
Město Tišnov obklopují  nádherné lesy a stráně, které vybízíjí k procházkám a k výletům po značených stezkách a cyklostezkách. V okolí lze navštívit hrad Pernštejn, klášter Porta coeli (v překladu Brána nebes) v Předklášteří u Tišnova. Naučná stezka Járy Cimrmana v nadmořské výšce 400 m. Moravský kras známý svými jeskyněmi, propastí Macocha, jízdou na lodičkách po ponorné říčce Punkvě. V letním období je možná návštěva westernového městečka Šiklův mlýn. Rozhledna Klucanina u Tišnova s krásným výhledem do kraje.

Lyžařské středisko 25 km severozápadně od Brna (směr Tišnov, Nové Město na Moravě). Svah leží v nadmořské výšce 299 až 396 m.n.m. Po příjezdu do obce vás na parkoviště ski areálu navedou informační směrovky. Jezdecký a kynologický areál Ranč Loučka najdete na konci obce Předklášteří na břehu říčky Loučky.


Hotel Tišnov Květnice - Služba na recepci je 24 hodinHotel Tišnov Květnice - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Tišnov Květnice -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Tišnov Květnice - K hotelu přísluší parkovištěHotel Tišnov Květnice - disponuje restauracíHotel Tišnov Květnice -  je k dispozici připojení na internetHotel Tišnov Květnice -  je k dispozici letní terasaHotel Tišnov Květnice - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Tišnov Květnice - přijímá kreditní karty VISAHotel Tišnov Květnice - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Tišnov Květnice - přijímá kreditní karty JCBHotel Tišnov Květnice - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Tišnov Květnice - tenis -poblíž hoteluHotel Tišnov Květnice - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Tišnov Květnice - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Tišnov Květnice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Tišnov Květnice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-tisnov-kvetnice@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování