Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Harmony Club
Bedřichov 106
Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Harmony Club ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

**** Hotel Harmony Club ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Špindlerův Mlýn Harmony Club

Do 10.3.2017 je hotel Harmony Club obsazen.
Luxusní Wellness Harmony Club Hotel **** superior se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru Krkonoš.

Wellness hotel Harmony Club nabízí příjemné a kvalitní ubytování, skvělou gastronomii, moderní kongresové prostory a prostory pro firemní akce - kongresový sál až pro 350 osob, zastřešené parkoviště a širokou škálu služeb wellness a sport centra. Internet - WiFi připojení ve veřejných prostorách hotelu, síťové připojení na pokojích.

Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn ubytování:
Hotel je vyhledávaný pro svoji ideální polohu, nádherný výhled a kvalitní servis poskytovaný v moderním, příjemném prostředí. Celkem 217 lůžek v základním uspořádání s možností rozšíření kapacity o cca 40 přistýlek. Na pokojích - vlastní sociální zařízení, TV se SAT, videokanál, telefon s přímou volbou, internet, minibar a safe. Check in po 14:00 hodině. Check out do 12:00 hodin.

Hotel Špindelrův Mlýn ubytování Hotel Club Harmony restaurace:
V prostorách hotelu je mimo běžných rautů, recepcí, banketů, plesů a jiných společenských událostí možné pořádat též venkovní zahradní slavnosti, zabíjačkové či jiné kulinářské hody, oslavy piva, grilovací párty, přátelská posezení u ohně a další ...
Bufetová restaurace 1. patro nabízí snídaně formou bufetu v době od 7.00 - 10.00 a večeře v době od 18.00 - 21.00 pro hosty, kteří se rozhodnou pro polopenzi. Večeře jsou rovněž formou bohatého švédského stolu. V letních měsících je rozšířena o hotelovou terasu s překrásným výhledem. Harmony restaurant a bar 2. patro je otevřen pro své hosty od 12 do 02 hodin a v jídelním lístku najdete speciality domácí i mezinárodní kuchyně, kvalitní vína, moučníky ... Kompletní nabídku restaurace Harmony doplňuje vinný sklípek, který je pro svoji jedinečnou atmosféru ideálním místem pro provádění řízených degustací.
Lounge bar s internet café (1.patro) otevřeno denně 9.00-21.00. Klasická kavárna kombinovaná s denním barem.
Gril se nachází v zadní části hotelu. Jeho součástí jsou dvě otevřená ohniště a stylový dřevěný přístřešek se stoly a lavicemi. Další minigril je na letní terase před hotelem.

Hotel Club Harmony ubytování Špindlerův Mlýn konference:
Hotel nabízí kongresové prostory a prostory pro firemní akce s technickou základnou vhodnou k uspořádání různě velkých národních i mezinárodních firemních a incentivních akcí. Všechny jednací prostory pro firemní akce jsou vybaveny základní projekční technikou, případným ozvučením a jejich uspořádání je variabilní. Doprovodné služby.

Hotel Špindlerův Mlýn ubytování Club Harmony SPORT a Relax
Hotel Harmony Club nabízí širokou škálu wellness a sportovního vyžití. WELLNESS centrum - bazén, whirpool, solárium, privátní sauna a parní lázeň, nově otevřený SAUNOVÝ SVĚT, nechybí nabídka masáží. SPORTOVNÍ CENTRUM - fittness centrum, squashový kurt, 2 tenisové haly s kvalitním supreme povrchem vhodné i pro pořádání tenisových turnajů, 2 kurty na badminton, 2 bowlingové dráhy, sportovní střelnice pro krátké kulové zbraně, golfový simulátor s putting greenem a stolní tenis.
Family Friendly Hotel - dětský koutek, dětské hřiště u hotelu. Animační programy pro děti během prázdnin a doprovodný program pro dospělé. Zajistí Vám i chůvu na hlídání dětí. V blízkosti hotelu bobová dráha a monkey park.


Hotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - Služba na recepci je 24 hodinHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - disponuje kavárnouHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - přijímá kreditní karty VISAHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - tenis -poblíž hoteluHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - krytý bazén v hotelu.Hotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Špindlerův Mlýn Harmony Club - na pokojích je telefon
Email: hotel-spindleruv-mlyn-harmony@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování