Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Horal Rožnov pod Radhoštěm - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Horal
Radhošťská 1691
Rožnov pod Radhoštěm 75661
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Horal ubytování Rožnov pod Radhoštěm Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Rožnov pod Radhoštěm Horal nabídka ubytování Beskydy Valašsko

Hotel Rožnov pod Radhoštěm Horal

Letní dovolená v Beskydech - Cena již od 3 880,- CZK / osoba - Platnost do 30.9.2016 Více v sekci Rezervace - Balíčky.

Hotel Horal ubytování Beskydy Valašsko nabízí komfortní ubytovací a gastronomické služby v malebném Valašském městě Rožnov pod Radhoštěm.

Hotel Rožnov pod Radhoštěm Horal ubytování :
Hotel disponuje 14 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek, 1 čtyřlůžkovým, 2 apartmány a 1 pokojem
s bezbariérovým přístupem. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem s možností přípojení na PC.

Hotel Rožnov pod Radhoštěm Horal restaurace :
Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, snídaně jsou formou švédského stolu. V restauraci Vám nabídnou velké množství jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. V příjemném prostředí je připraveno 100 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Páteční a sobotní večery jsou navíc obohaceny pravidelnými tanečními večery s živou hudbou. Od května do září je v provozu letní terasa s celkovou kapacitou 100 míst. Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště u letní zahrádky a dětský koutek.

Dovolená Beskydy ubytování hotel Horal Wellness centrum Horal :
Ve Wellness centru Horal si můžete dopřát opravdovou relaxaci, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu. Zveme Vás do nově otevřeného wellness centra v hotelu Horal, které nabízí: Hydromasážní vanu Whirpool, bylinnou parní saunu, solnou parní saunu, finskou saunu, ochlazovací bazén s vodopádem, ledovou sprchu, ledovou kašnu, tepidárium, fontánku s pitnou vodou, masáže.
 
Ubytování Beskydy hotel Horal Valašsko vinárna :
Hotelová vinárna Vám nabízí posezení u krbu, na kterém Vám připraví grilované sele, živáňskou a jiné speciality, k tomu výběr z více než 40 druhů vín. S celkovou kapacitou 50 míst je vinárna vhodná k pořádání firemních večírků, rautů a rodinných oslav.

Hotel Horal ubytování severní Morava Beskydy salónek :
Salónek s kapacitou 50 míst, velký taneční parket, pořádání svateb, hosti, křtin, školení, obchodních jednání, rautů. Technické vybavení: flipchart, video, televize, plátno.

Hotel Horal ubytování severní Morava Beskydy Valašsko okolí :
Valašsko má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm - unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka v koncepci "živého muzea" umožňuje předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek.

Ubytování Rožnov pod Radhoštěm Beskydy :
K dalším známým místům v okolí Rožnova patří sklářské městečko Karolínka, rozhledna Súkenická, Hrad Hukvaldy, Velké Karlovice aj. V blízkém okolí hotelu Horel jsou k dispozici venkovní bazény, trampolíny, golfové hřiště, tenisové kurty, krytý bazén s tobogánem, jezdecký areál, zimní stadion, řada lyžařských vleků ve střediscích Pustevny, Soláň, Horní Bečva a Bílá, běžkařské tratě, stezky pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Pokud Vás zaujala naše nabídka budeme rádi, jestliže i Vy vyzkoušíte ubytování a pohostinnost, kterou nabízí hotel Horal ve městě Rožnov pod Radhoštěm na Valašsku.


Hotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - Služba na recepci je 24 hodinHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - disponuje restauracíHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - disponuje vinárnouHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal -  je k dispozici připojení na internetHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal -  je k dispozici letní terasaHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - tenis -poblíž hoteluHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Rožnov pod Radhoštěm Horal - na pokojích je telefon
Email: hotel-beskydy-horal@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování