Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Krakonoš
Náměstí 309
Rokytnice nad Jizerou 51244
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Krakonoš ubytování Rokytnice nad Jizerou Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Krakonoš ubytování Rokytnice nad Jizerou

Hotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš

Ubytování Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou : Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které Krkonoše nabízí.

Rokytnice nad Jizerou Hotel Krakonoš ubytování :
Hotel Krakonoš poskytuje ubytování v jedno až pětilůžkových nekuřáckých pokojích ve dvou kategoriích. Vybavení: zdarma připojení k internetu pomocí Wifi, TV se SAT, hotelový telefon. Šatní skříň, noční stolek s lampičkou, stůl se židlemi. V předpokoji sprcha, WC, umyvadlo, vysoušeč vlasů.

Kapacita hotelu Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou je 21 dvoulůžkových, 5 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojů a rodinné pokoje - 2 čtyřlůžkové pokoje (2+2) a 2 pětilůžkové pokoje (3+2). 

Ubytování v Krkonoších hotel Krakonoš restaurace :
Standardně hotel KRAKONOŠ nabízí k ubytování snídaně. Možnost polopenze i plné penze. Nekuřácká restaurace (65 míst), nekuřácká vinárna (36 míst k sezení). Restaurace připravuje pro své hosty hotová jídla ve formě denního a večerního menu, minutková jídla.

Krakonoš hotel Rokytnice nad Jizerou konference :
Hotel Krakonoš zajišťuje také společenské akce s živou hudbou (rauty, firemní večírky, prezentace, menší kongresy). Kapacita sálu je 60 míst. K zapůjčení projektor s připojením k PC, flipchart – tabule, internet WiFi i kabel.

Hotel Krakonoš ubytování Rokytnice nad Jizerou služby :
Relaxace a wellness: masáže, rašelinové zábaly, sauna. V celé budově zdarma internet přes WiFi. Na recepci a v dětském koutku je samostatné PC s připojením k internetu. Zdarma parkování na hotelovém parkovišti. Pro Váš volný čas jsou ve vinárně připraveny elekrické šipky, stolní hry atd. Dětský koutek s hračkami. Na hotelové recepci: lze platit platebními kartami, doplňkový prodej. Ubytování: příjezd od 14:00 hodin, vyklizení pokoje v den odjezdu do 10:00 hodin nebo po dohodě s recepcí, která také zajistí praní a žehlení osobního prádla, či výlety s průvodcem.

Dovolená Krkonoše Rokytnice nad Jizerou hotel Krakonoš :
Hotel Krakonoš se orientuje na ubytování a zajištění sportovních soustředění - lyžařské kurzy atd., ale i Silvestrovské pobyty. V Rokytnici nad Jizerou a blízkém okolí je řada možností využití volného času – lyžařské areály, sportovní hala, tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště, lanové centrum, golfové hřiště, bobová dráha … V okolí hotelu Krakonoš jsou perfektně upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála. Letní provoz lanové dráhy Horní Domky Rokytnice nad Jizerou (sleva pro hotelové hosty) - převáží turisty i cyklisty (kola zdarma). V dosahu Huťský vodopád, pramen Labe ...


Hotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - Služba na recepci je 24 hodinHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš -  je k dispozici připojení na internetHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - disponuje restauracíHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - disponuje vinárnouHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - přijímá kreditní karty VISAHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - přijímá kreditní karty JCBHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Rokytnice nad Jizerou Krakonoš - na pokojích je telefon
Email: hotel-rokytnice-nad-jizerou-krakonos@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování