Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Belvedere Příbram II - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Belvedere Příbram II - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Belvedere Příbram II - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Belvedere Příbram II - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Belvedere
Legionářů 401
Příbram II 26101
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Belvedere ubytování Příbram II Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Příbram Belvedere levné ubytování v Příbrami

Hotel Příbram II Belvedere

Hotel Příbram ubytování Belvedere popis :
Hotel Belvedere je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v centru města Příbrami.

Příbram hotel Belvedere ubytování
:
Hotel Belvedere ubytování Příbram má kapacitu 43 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou, WC, televizorem s příjmem satelitního signálu, telefonem a připojením na internet. Platba je možná v hotovosti i platební kartou.

Hotel Belvedere ubytování Příbram KAVÁRNA:
Kavárna má kapacitu 60 míst a dva salonky: 50 míst, provozní doba 7.00 – 23.00 hod.
KÁVA s sebou nově v nabídce od února 2013 - Pospícháte, ale na kávu máte přesto chuť? Přijďte si do kavárny hotelu Belvedere v Příbrami pro kávu TO GO! Speciální nabídka na únor: Dejte si dvě kávy s sebou a třetí dostanete zdarma.

Příbram hotel Belvedere RESTAURACE :
Restaurace má kapacitu 70 míst a provozní doba je 10.00 – 23.00 hod.,  celodenním provozem a večerní diskotéka. Je zde i možnost pořádání rautů, svateb nebo větších společenských večírků.

Hotel Belvedere ubytování DISCO :
V areálu hotelu je taká diskotéka Peklo provozní doba St - So 20.00 - 6.00

Hotel Belvedere ubytování Příbram PARKOVÁNÍ : zajištěno přímo v areálu hotelu.

Ubytování Příbram hotel Belvedere Aquapark Příbram :
Pro zkrácení dlouhých chvil je k dispozici plavecký a dětský bazén s chrličem vody, bazénky s vířivkami, dětské brouzdaliště, dva tobogany, sauna a parní lázně v Aquaparku Příbram 200 m od hotelu.

Ubytování v Příbrami hotel Belvedere památky :
Můžete také navštívit architektonický skvost českého baroka Svatou Horu. Tato národní kulturní památka je významným centrem mariánského kultu v Evropě. Hornické muzeum Příbram patří mezi největší muzea tohoto typu v Evropě. Můžete zde vidět sbírku vytěžených rud, či se projet důlním vláčkem. Na stadionu "Na Litavce" můžete sledovat fotbalové zápasy mužstva FK Marila Příbram.


Hotel Příbram II Belvedere - Služba na recepci je 24 hodinHotel Příbram II Belvedere - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Příbram II Belvedere -  je k dispozici připojení na internetHotel Příbram II Belvedere - disponuje kavárnouHotel Příbram II Belvedere - K hotelu přísluší parkovištěHotel Příbram II Belvedere - disponuje restauracíHotel Příbram II Belvedere - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Příbram II Belvedere - přijímá kreditní karty VISAHotel Příbram II Belvedere - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Příbram II Belvedere - přijímá kreditní karty JCBHotel Příbram II Belvedere - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Příbram II Belvedere -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Příbram II Belvedere - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Příbram II Belvedere - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Příbram II Belvedere - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Příbram II Belvedere - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Příbram II Belvedere - na pokojích je telefon
Email: hotel-belvedere-pribram@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování