Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Jana Přerov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Jana Přerov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Jana Přerov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Jana Přerov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Jana
Koliby 2824/2
Přerov 75000
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Jana ubytování Přerov Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s


 

**** Hotel Přerov Jana nabídka na levné ubytování v Přerově

Hotel Přerov Jana Hotel Přerov Jana v srdci Moravy, vítejte v hotelu JANA, vítejte u kongresového, incentivního a sportovního specialisty.

Hotel Jana Přerov ubytování:
Hotel Jana**** disponuje 202 lůžky v 93 pokojích. Kongresoví hosté mohou využít dalších hotelů v blízkosti. Celkový počet lůžek ve vzdálenosti do 10 min. autem je 403. Pokoje Hotelu Jana**** byly kompletně rekonstruovány do nového designu v roce 2009. Celý hotel včetně pokojů je pokryt signálem pro připojení k internetu WiFi. U hotelu se nachází parkoviště s kapacitou 108 vozidel a 2 autobusů.

Hotel Přerov Jana restaurace :
Hotelová restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, mimo jiné i uruguayské hovězí maso, čerstvé ryby a další speciality. Vedle Á la carte zde připravují menu, rauty a teplé bufety. Kromě výtečných jídel, připravovaných týmem profesionálních kuchařů a skvělého obsluhujícího personálu, Váš gastronomický zážitek určitě obohatí unikátní interiér, a také široký výběr z mnoha druhů vín z Moravy i celého světa.

Kavárna Haná - Kavárna se nachází v 1. podlaží, slouží především jako prostor pro snídaně hotelových hostů, pro soukromé oslavy, svatby či k pronájmu jako školící salonek. Disponuje balkonem se stoly, kapacita: 70 osob.

Zahradní restaurace - Nová zahradní restaurace je umístěna v 1.podlaží hotelu. Její součástí je zastřešená, posuvnými dveřmi uzavíratelná část s barem a místem pro gril. Rožnění selete, opékání a grilování může tedy probíhat i za nepříznivého počasí či v zimě. Uzavíratelná část je klimatizována či v zimě vytápěna. Zahradní restaurace je přímo propojena s hotelovou restaurací. Kapacita: 150 osob.

Vinotéka - nově vybudovaná vinotéka Vám nabízí široký výběr domácích i zahraničních vín. Vyjímečná vína, která pocházejí od renomovaných firem. Skvělý doplněk nejen programu firemních večírků a rautů.

Hotel Jana ubytování Přerov Kongresové služby :
Hotel Jana**** disponuje jedním z největších konferenčních center v České Republice s kapacitou přes 1000 osob - kongresová hala, konferenční sál, jednací místnost, sportovní hala, školící sál Přemysl Otakar, školící sál Žerotín, školící salonek Amos, Blahoslav a Svatopluk, kavárna Haná nebo Sál Městského domu, který je vzdálen 10 min. pěšky či 5 min. autem od hotelu.

Hotel Jana ubytování Přerov catering :
Bohatý raut Vám připraví již od 350,-Kč na osobu a přesně dleVašich představ. Pro usnadnění výběru jídel při Vašich firemních akcích Vám nabízí speciální výběr menu. Obědy i večeře Vám připraví formou teplého bufetu. Pro občerstvení během Vašich školení či konferencí Vám připraví bohaté coffee breaky v různých cenových kategoriích.

Hotel Jana ubytování Přerov wellness - sport :
V hotelu se nachází největší wellness centrum na Moravě. Provozní doba: Po - Pá 16-23 hod. So - Ne 10-23 hod. mimo provozní hodiny na objednávku (min.3 osoby). Cena: ubytovaní hosté od 19 hod. zdarma (pro platící pultovou cenu). Hotel JANA**** disponuje velkým množstvím sportovišť a atrakcí - Bowling, billiard, cyklotrenažér, ping-pong, elektronické šipky, umělá horolezecká stěna, tenis, tenis v hale, volejbal v hale, badbinton, golf, golfový trenažér, autodráha, sálová kopaná, ... venkovní bazén, ... paintball, horkovzdušný balón ... sumo, čtyřkolky ....

Hotel Přerov Jana - Služba na recepci je 24 hodinHotel Přerov Jana - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Přerov Jana -  kadeřnictví - holičství Hotel Přerov Jana -  je k dispozici připojení na internetHotel Přerov Jana -  je k dispozici letní terasaHotel Přerov Jana - golfHotel Přerov Jana - disponuje kavárnouHotel Přerov Jana - K hotelu přísluší parkovištěHotel Přerov Jana - disponuje restauracíHotel Přerov Jana - disponuje vinárnouHotel Přerov Jana - V hotelu je kulečníkHotel Přerov Jana - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Přerov Jana - přijímá kreditní karty VISAHotel Přerov Jana - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Přerov Jana - přijímá kreditní karty JCBHotel Přerov Jana - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Přerov Jana - tenis -poblíž hoteluHotel Přerov Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Přerov Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Přerov Jana - na pokojích je telefonHotel Přerov Jana - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-prerov-morava-jana@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Olomoucký kraj  Hotely v ČRHotely Olomoucký kraj  Ubytování