Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Elko Náchod - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Elko Náchod - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Elko Náchod - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Elko Náchod - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Elko
Čs. Bratří 498
Náchod 54701
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Elko ubytování Náchod Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Hotel Náchod Elko levné ubytování v Náchodě

Hotel Náchod Elko

Útulný rodinný hotel Elko se nachází v blízkosti centra Náchoda.

Poloha hotelu umožňuje ideální podmínky pro rekreanty i obchodníky. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka a vlakové nádraží, kam dojdete pohodlně pěšky. Před hotelem je dostatečně velké neplacené parkoviště pro hosty hotelu.

Hotel Elko Ubytování Náchod nabízí
profesionální a osobní přístup, k ubytování 20 lůžek v 8 dvoulůžkových pokojích a ve 4 jednolůžkových. Snídaně formou bufetu. V hotelu je k dispozici restaurace, letní zahrádka a salonek.

Hotel Elko Ubytování Náchod vybavení pokojů :
Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Útulné pokoje s televizí a připojením na internet přes Wi-fi. Možnost přistýlky.

Elko Ubytování Náchod Restaurace :
Nekuřácká restaurace hotelu Elko má 35 míst k sezení a nabízí příjemné posezení u kávy, oběda či večeře. Restaurace a salonek hotelu Elko v Náchodě jsou vhodné pro pořádání různých školení, svateb, jubilejních oslav a firemních večírků. V letních měsících je možno využít posezení na letní terase s dětským koutkem. Kapacita nekuřáckého salonku je také 35 míst. Zavírací den restaurace - neděle.

Náchod ubytování hotel Elko okolí :
V dosahu 300 m od hotelu Elko ubytování Náchod je krytý plavecký bazén, sauna, masáže, zimní krytý stadion, posilovna, squash, ricochet, stolní tenis, krytá vytápěná hala pro odbíjenou, házenou, basketbal, biliard club, skatepark. Možnost objednání bowlingu.

Hotel Elko ubytování Náchod je umístěn v překrásné lokalitě náchodského regionu na hranicích s Polskem. Je možno odtud vyjíždět na výlety např. do ZOO Dvůr Králové, pevnosti Dobrošov a Josefov, Teplicko-Adršpašských skal, Ratibořic a Orlických hor. Navštivte také Broumovské stěny či Kladské pomezí.

Pro milovníky vodních sportů se přímo nabízí nedaleká přehrada Rozkoš, vhodná nejen pro plavce, ale i pro vyjížďky na lodičkách nebo šlapadlech. Je též rybářským rájem.

Cyklostezky v okolí hotelu Elko vedou krásnou romantickou přírodou.


Hotel Náchod Elko - K hotelu přísluší parkovištěHotel Náchod Elko - disponuje restauracíHotel Náchod Elko -  je k dispozici připojení na internetHotel Náchod Elko -  je k dispozici letní terasaHotel Náchod Elko - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Náchod Elko - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Náchod Elko - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Náchod Elko - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-nachod-elko@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování