Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> OREA Hotel Monty Mariánské Lázně - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> OREA Hotel Monty Mariánské Lázně - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> OREA Hotel Monty Mariánské Lázně - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> OREA Hotel Monty Mariánské Lázně - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
OREA Hotel Monty
Příkrá 218
Mariánské Lázně 35301
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534

Aktuální počasí:
OREA Hotel Monty ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

**** OREA Hotel Monty ubytování Mariánské Lázně

OREA Hotel Mariánské Lázně Monty OREA Hotel Monty se nachází  v krásném prostředí lesoparku na okraji města Mariánské Lázně, vzdálen od centra pouhých 10 minut pohodlné chůze.

Hotel byl postaven na místě, které je známé již od roku 1828, kdy jako Vyhlídka přátelství bylo oblíbeným cílem návštěvníků. Prominentním hostem zde byl také řecký král Otta. Na jeho počest byl v místech současného hotelu v roce 1857 vystavěn  pavilon a vyhlídka dostala jméno Výšina krále Otty. V roce 1886 tu Gaspar Ott slavnostně otevřel kavárnu Egerländer.

Vítejte v Mariánských Lázních Orea Hotel Monty
Hotel nabízí  komfortní ubytování ve 104 jedno-, dvou-, tří-, a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Celková kapacita hotelu je 217 lůžek. Hotel nemá bezbariérové řešení.

Většina pokojů, ale zejména pokoje s balkonem umožňují nádherný pohled na lázeňské město a jeho okolí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, rádiem, telefon, minibar, safe a vlasový fén. Internet. K prostorným apartmánům patří koupelny s vanou.

Hotelové služby OREA Hotel Monty
Hosté mají k dispozici bazén s protiproudy a masážnimi tryskami, římské lázně, saunu, fitnes, whirlpool, beauty salon (kadeřnictví • kosmetika • pedikúra). Směnárna a doplňkový prodej na recepci, hotelové parkoviště, minibus. Tenisové hřiště s umělým povrchem, pitné prameny hotelu (pouze v letních měsících), kompletní lázeňská péče, půjčování horských kol. V březnu 2009 otevřel OREA Hotel Monty v Mariánských lázních pro své malé hosty nový dětský koutek.

Ubytování Mariánské Lázně Orea Hotel Monty gastronomie
Navštívit a vychutnat si dobré jídlo můžete v některé z restaurací. Příjemné posezení nabízí Lobby bar. Milovníci dobré kávy si ve 100 let staré kavárně Egerländer s vyhlídkovou terasou přijdou opravdu na své, navíc v odpoledních hodinách zde hraje živá hudba k tanci a poslechu. Krytá letní terasa (60 míst) a letní kavárenská terasa (60 míst). Honosně vypadající a při tom velmi útulná restaurace Montgomery 64 míst, Restaurace Kolonáda, Restaurace Diana. Možnost celodenního stravování i občerstvení. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem.

Hotel Mariánské Lázně ubytování v Orea Hotelu Monty Balneo provoz
OREA Hotel Monty nabízí svým klientům celkovou regeneraci organismu, profesionální péči odborníků ve spojení s účinkem jedinečných přírodních zdrojů, úlevu po náročném pracovním vypětí a zkrášlení sebe sama. Hotelový bazén se slanou vodou, masážním programem, protiproudem, vířivou lagunou, perlátorem a římská lázeň s eukalyptovým aroma je k dispozici volně pro každého z hotelových klientů. Teplota vody se pohybuje mezi 29 a 30°C. Suchá sauna, whirpool, fitness, léčebné procedúry. V širším okolí Mariánských Lázní vyvěrá okolo 100 minerálních pramenů, ve městě samotném kolem 40.

Mariánské Lázně ubytování Orea Hotel Monty Kongresová nabídka
Kapacitní možnosti hotelu dovolují uspořádání středně velkých národních i mezinárodních kongresů, konferencí, prezentací firem, školení, jednání a různých incentivních akcí. Konferenční kapacity hotelu: Sál 200 míst, Salonek 30 míst. Zajištění konferenční techniky (zpětný projektor, flipchart, video,TV). Kopírování, zasílání faxů, příjem a zasílání elektronické pošty, zajištění transportu.

Sportovní nabídka - aikidó, atletika, basketball, bikros, bowling, bruslení, aerobic - aquaaerobic, balantes, pilates, fit bally, cyklistika, dlouhá plochá dráha, dostihy chrtů, fitness centra, hokej, jachting, judo, karate, kick-box, kopaná, kulturistika, kynologie, lov, minigolf, nohejbal, parašutismus, přírodní koupaliště Lido, rybolov, spinning, squash, šipky, 2 tenisové kurty na kterých se pravidelně koná Galeův pohár.
Golfové hřiště s 18-ti jamkami a golfovým trenažérem, jízdárna, zimní stadion, plavecký bazén,  značené turistické a cykloturistické trasy, lyžařské běžecké trasy, lyžařský svah s lanovkou, jízda na koních,  vyhlídkové lety - malé letiště ve Sklářích u Mariánských Lázní.

OREA Hotel Mariánské Lázně Monty - Služba na recepci je 24 hodinOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenOREA Hotel Mariánské Lázně Monty -  kadeřnictví - holičství OREA Hotel Mariánské Lázně Monty -  je k dispozici připojení na internetOREA Hotel Mariánské Lázně Monty -  je k dispozici letní terasaOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - golfOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - disponuje kavárnouOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - K hotelu přísluší parkovištěOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - disponuje restauracíOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - disponuje vinárnouOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - přijímá kreditní karty VISAOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - přijímá kreditní karty American ExpressOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - přijímá kreditní karty JCBOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - tenis -poblíž hoteluOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - krytý bazén v hotelu.OREA Hotel Mariánské Lázně Monty - Televize umožňuje příjem satelitních programůOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - Pokoje jsou vybaveny televizoremOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouOREA Hotel Mariánské Lázně Monty - na pokojích je telefon
Email: hotel-marianske-lazne-monty@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování