Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Adamantino Luhačovice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Adamantino Luhačovice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Adamantino Luhačovice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Adamantino Luhačovice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Adamantino
Pozlovice 337
Luhačovice 76326
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Adamantino ubytování Luhačovice Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Luhačovice Adamantino ubytování v Luhačovicích

Hotel Luhačovice Adamantino

Hotel Adamantino ubytování Luhačovice najdete v těsné blízkosti Luhačovické přehrady, v obci Pozlovice. Pobyt zde je vhodný pro lidi všeho věku, je ideálním místem pro pořádání sportovních i jazykových kurzů, slavnostních hostin, seminářů a sympozií.

Hotel Adamantino ubytování Luhačovice je svým vybavením vhodný pro kongresovou turistiku, ale i pro letní nebo zimní rekreaci. 

Hotel Adamantino Ubytování :
V současné době můžeme nabídnou ubytování v 80 dvoulůžkových pokojích s balkonem a 1 apartmánu. Pokoje jsou vybaveny telefonem, barevnou televizí se satelitním příjmem a sociálním zařízením.

Hotel Adamantino ubytování Luhačovice služby :
Směnárna, faxové služby, non stop služba recepce, prodej cukrovinek, nápojů, drogerie, pohledů a map, praní, buzení a další služby na Vaše přání.

Hotel Adamantino ubytování Luhačovice Prostory a vybavení :
Součástí hotelu je snack bar a restaurace s tanečním parketem a kapacitou 200 míst. HOTEL Adamantino Luhačovice je ideálním místem k uspořádání Vašich kongresů, konferencí a školení. Služby nabízí 5 salonků různých velikostí s variabilním uspořádáním, z nichž některé mají připojení na Internet. Dobré technické vybavení a zkušenosti nám dávají skvělý prostor pro to, abychom i Vaše jednání dovedli k dokonalosti.

Hotel Adamantino ubytování Luhačovice Sportovní vyžití :
Pro milovníky sportu je připraven krytý bazén s vyhřívanou vodou, sauna s ochlazovacím bazénkem, whirlpool, masérna, solárium a fitness centrum. Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem a volejbalové hřiště. Hotel též disponuje kulečníkem a stolním tenisem. Na recepci lze zapůjčit horská kola. Rádi pro Vás zajistíme vyjížďky na koních, pronájem squashe, bowlingové či kuželkářské dráhy.

Hotel Adamantino ubytování  Lázně Luhačovice :
Největší a nejnavštěvovanější moravské lázně. Samo město má pět tisíc obyvatel, má přímé autobusové spojení s většinou velkých měst v České repulice a rakouskou Vídní, přímé rychlíkové spojení s Prahou a Brnem. Pro lázeňské město je charakteristické dlouhé teplé léto a mírná a suchá zima. Největším bohatstvím lázní je čtrnáct hydrouhličitanochloridosodných pramenů a jeden sirný. Léčí se zde nespecifické nemoci cest dýchacích, alergické nemoci dýchacího ústrojí, poruchy trávení a zažívání, stavy po operaci žaludku, žlučníku a dvanácterníku, nemoci pohybového ústrojí, cukrovka, otylost. Zdejší prameny slouží jako podpůrný léčebný prostředek při srdečních a cévních onemocněních. Pro vysoký obsah minerálních látek a pro vynikající proplynění volným kysličníkem uhličitým se právem luhačovické minerální prameny považují za jedny z nejúčinnějších v Evropě.


Hotel Luhačovice Adamantino - Služba na recepci je 24 hodinHotel Luhačovice Adamantino - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Luhačovice Adamantino -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Luhačovice Adamantino - V hotelu je kulečníkHotel Luhačovice Adamantino - K hotelu přísluší parkovištěHotel Luhačovice Adamantino - disponuje restauracíHotel Luhačovice Adamantino - disponuje vinárnouHotel Luhačovice Adamantino -  je k dispozici připojení na internetHotel Luhačovice Adamantino -  je k dispozici letní terasaHotel Luhačovice Adamantino - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Luhačovice Adamantino - přijímá kreditní karty VISAHotel Luhačovice Adamantino - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Luhačovice Adamantino - přijímá kreditní karty JCBHotel Luhačovice Adamantino - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Luhačovice Adamantino - tenis -poblíž hoteluHotel Luhačovice Adamantino - krytý bazén v hotelu.Hotel Luhačovice Adamantino - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Luhačovice Adamantino - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Luhačovice Adamantino - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Luhačovice Adamantino - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Luhačovice Adamantino - na pokojích je telefon
Email: hotel-luhacovice-adamantino@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování