Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Union Louny - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Union Louny - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Union Louny - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Union Louny - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Union
Beneše z Loun 139
Louny 44001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Union ubytování Louny Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Louny Union ubytování v Lounech

Hotel Louny Union Hotel Union Louny se nachází ve stylové, nově rekonstruované budově v historickém centru města Louny, přímo naproti největší dominantě, chrámu sv.Mikuláše.
Jeho tradice se datuje rokem 1907 a dnes patří k nejlepším zařízením tohoto druhu v Lounech.

Ubytování
Hotel Union Louny nabízí ubytování ve 24 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, dále mají k dipozici telefon a televizi se satelitním příjmem.Celková kapacita hotelu Union ubytování Louny činí 56 lůžek.

Hotel Union má nejen pro své hosty k dispozici parkoviště s dostatečnou kapacitou. V celém hotelu je možnost wifi připojení k internetu. Hotel poskytuje další slžby jako je směnárna, praní prádla, fax. Na pokojích jsou trezory. Hotel Union přivítá i vaše pejsky.

Restaurace
Hotel Union ubytování Louny disponuje restaurací a rychtou s kapacitou 120 míst a bohatým výběrem jídel a nápojů z té nejlepší české i zahraniční kuchyně. Otevřená je denně od 9:00 do 23:00 hodin. V provzu je také denní bar.

Hotel Union ubytování Louny nabízí k dispozici 3 salonky s kapacitou 60, 40 a 20 míst, vhodné ke školením a prezentacím, zájmové činnosti.

Velký banketní sál s kapacitou 60 míst vhodný nejen pro svatební hostiny, soukromé oslavy, i obchdoní jednání.

Hotel Union Ubytování Louny dále nabízí:
Zajištění rautů,  banketů, svatebních hostin. Veškeré cateringové služby v prostorách přímo u zákazníka, taneční večery s živou hudbou a kulturním programem dle přání zákazníka.

Na objednávku zařídí prohlídky lounského pivovaru s degustací piva, návštěvy vinných sklípků s degustací vína, různé průvodcovské a tlumočnické služby, prohlídky Prahy s vlastnímprůvodcem.

Dále možnosti sportovního a kulturního vyžití a různé další akce jako je třeba opékání prasete v prostorách historických hradeb.


Hotel Louny Union - Služba na recepci je 24 hodinHotel Louny Union - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Louny Union -  je k dispozici připojení na internetHotel Louny Union - K hotelu přísluší parkovištěHotel Louny Union - disponuje restauracíHotel Louny Union - disponuje vinárnouHotel Louny Union - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Louny Union - přijímá kreditní karty VISAHotel Louny Union - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Louny Union - přijímá kreditní karty JCBHotel Louny Union - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Louny Union - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Louny Union - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Louny Union - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Louny Union - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Louny Union - na pokojích je telefon
Email: hotel-union-louny@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Ústecký kraj  Hotely v ČRHotely Ústecký kraj  Ubytování