Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zlatá Hvězda Litomyšl - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zlatá Hvězda Litomyšl - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zlatá Hvězda Litomyšl - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zlatá Hvězda Litomyšl - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zlatá Hvězda
Smetanovo nám. 84
Litomyšl 57001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zlatá Hvězda ubytování Litomyšl Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Zlatá Hvězda ubytování Litomyšl

Hotel Litomyšl Zlatá Hvězda

Dovolte, abychom Vám představili nabídku ubytovacích, stravovacích a dalších služeb, které pro Vás rádi zajistí v hotelu Zlatá hvězda v Litomyšli.

Hotel Zlatá hvězda Litomyšl ubytování pokoje:
Hotel Zlatá hvězda nabízí k ubytování 6 jednolůžkových pokojů, tři z nich s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem, TV se SAT, telefonem, Wifi připojením, lednicí. Můžete si vybrat pokoj se sprchovým koutem nebo vanou, s výhledem na historické náměstí, piaristický klášter a zámek nebo pokoj orientovaný do klidnější části.

Hotel Zlatá hvězda dále nabízí 21 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, s výhledem na historické centrum Litomyšle nebo orientované na klidnější část města. Všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV se SAT, telefonem, Wifi připojením, některé lednicí. Část pokojů má bezbariérový přístup.

Pokoj č. 407 nabízí ubytování ve střešním dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí a hydromasážní vanou.
Pokoj č. 01 nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí a možností parní kabiny a vlastní terasy.
Pokoj č. 206 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky s hydromasážní vanou a vlastním vstupem do sauny.

Hotel Zlatá hvězda disponuje 2 trojlůžkovými pokoji s výhledem na historické náměstí, piaristický klášter a zámek, s oddělenými lůžky. Tyto pokoje mají předsíňku, koupelnu s vanou, telefon, TV se SAT, Wifi připojení.

Hotel Zlatá hvězda Litomyšl ubytování apartmány:
Smetanovo apartmá
... Luxusní apartmá pro 2 osoby s možností přistýlky je věnováno skladateli Bedřichu Smetanovi, který se narodil ve zdejším zámeckém pivovaru. Reprezentativní obývací místnost s výhledem na historické náměstí vybavená TV se SAT, videem, telefonem, Wifi, lednicí, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a hydromasážní vanou, prostorná chodba s velkým úložným prostorem.

Trezorové apartmá ... Dominantou tohoto apartmá pro 2 osoby s možností přistýlky je původní trezor z doby, kdy budova hotelu sloužila jako Okresní záložna hospodářská. Obývací pokoj s výhledem na renesanční náměstí je vybaven TV se SAT, videem, telefonem, Wifi, lednicí, ložnice, originální koupelna přímo v místnosti trezoru.

Mařákovo apartmá….Apartmá pro 2 osoby s možností dvou přistýlek orientováno do klidné části města je věnováno českému krajináři, malíři a grafikovi Juliusu Edvardu Mařákovi, který se narodil v roce 1832 v Litomyšli. V koupelně se nachází hydromasážní vana a infra kabina.

Litomyšl ubytování hotel Zlatá Hvězda restaurace :
Restaurace nabízí bohatý výběr kulinářských lahůdek vč. vegetariánských jídel, zahraniční kuchyně a tradičních českých specialit.

Hotel Zlatá hvězda Litomyšl sály a akce:
Velký sál pro 80 - 120 lidí, kde je k dispozici přímý výdej jídel s kompletním gastronomickým vybavením pro švédské stoly, rauty atd. Využít lze také pódium s přísálím, kde může působit hudební skupina či jiný kulturní prvek v případě zájmu lze postavit přehlídkové molo. K sálu náleží zimní zahrada využívána zejména pro rauty a venkovní terasa. K dispozici TV, video, flipchart, přenosné promítací plátno, další technické vybavení pro Vás zajistí po domluvě.

Červený salonek s kapacitou 25-30 lidí je vhodný pro prezentace, firemní akce, rodinné oslavy, atd.

Hotel Litomyšl Zlatá hvězda Sport a relaxace:
Sportovní aktivity v Litomyšli a v okolí - squashová a tenisová hala, tenisové kurty, spinning, bowlingové dráhy, fitcentrum, sportovní hala, městský krytý bazén, možnost projížděk na koních či půjčovna motokár ve 20 km vzdáleném Vysokém Mýtě. Rádi pro Vás zajistí hudební produkci disco, živou hudbu … .


Hotel Litomyšl Zlatá Hvězda - Služba na recepci je 24 hodinHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Litomyšl Zlatá Hvězda -  je k dispozici připojení na internetHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - K hotelu přísluší parkovištěHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - disponuje restauracíHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - disponuje vinárnouHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Litomyšl Zlatá Hvězda - na pokojích je telefon
Email: hotel-litomysl-zlata-hvezda@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování