Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Nástup Loučná - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Nástup Loučná - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Nástup Loučná - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Nástup Loučná - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Nástup
Loučná pod Klínovcem
Loučná 43191
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Nástup ubytování Loučná Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

**** Hotel Krušné Hory Nástup ubytování Loučná pod Klínovcem ubytovani Klínovec

Hotel Loučná Nástup Hotel Nástup se nachází v Krušných horách na úpatí Klínovce v nadmořské výšce 1000 m.n.m. Krušné hory nejsou vůbec krušné, jak by mohl evokovat jejich název a možná i jejich historie. Jedná se o oblast, která může potencionálním zájemcům nabídnout spoustu možnosti pro rekreaci i aktivní odpočinek a to ne jen v zimním období. 

Hotel Nástup  Krušné hory ubytování :
Nabízíme nadstandardní ubytování v této skladbě: 3 x apartmá (obývací pokoj, 2 x ložnice - dvě lůžka 20 x suita (obývací pokoj s přistýlkou, ložnice - dvě lůžka) 5 x jednolůžkový pokoj s přistýlkou.  Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné vlastní koupelna, WC, televizor se satelitním signálem, radiobudík, telefon s přímou volbou, přípojka pro PC do hotelové sítě a minibar.

Hotel Nástup Loučná pod KLínovcem Krušné Hory Restaurace :
Jídelna (nekuřácká) - 30 míst: zde jsou podávány snídaně formou bufetu v době od 7.30 do 10.00. Dále slouží pro běžné stravování hotelových hostů i příchozích. Restaurace s tanečním parketem - 60 míst: tento provoz s nádherným výhledem na panorama Krušných hor slouží k celodennímu stravování, pořádání kulturních, společenských akcí či firemních seminářů. Na jídelním lístku najdete speciality domácí i mezinárodní kuchyně a širokou nabídku nápojů včetně značkových a archivních vín. Příjemné prostředí dokresluje kvalitní obsluha. Lobby bar: k posezení u skleničky kvalitního koňaku nebo jen šálku kvalitní kávy či čaje můžete využít lobby bar, který vám rovněž nabízí široký sortiment dalších nápojů jako whisky, koktejly a různé nealkoholické nápoje. Letní terasa s grilem: je umístěna přímo u restaurace a její součástí jsou dřevěné lavice, stoly a otevřené ohniště. Jistě ji ocení příznivci posezení na čerstvém vzduchu v letních měsících. Pro romantičtější povahy můžeme nabídnout posezení u ohniště v zadní části hotelu kousek od lesa.

Hotel v Krušných horách Nástup Konference:
Kapacita a technické zázemí hotelu umožňuje pořádání různých incentivních akcí a seminářů. K technickému vybavení patří kvalitní projekční technika, možnost připojení na videookruh a k internetu. Zasedací místnost - 14 + 8 míst. Konferenční místnost (úpravou restaurace) - 60 míst . V rámci pořádání kongresových akcí jsme připravení poskytnout ucelený gastronomický servis počínaje občerstvením, pokračuje Coffeebreaky, pracovními obědy, slavnostními menu až po rauty vždy podle individuálních požadavků klientů.

Hotel Krušné hory ubytování Nástup Sport :
Pro chvíle aktivního odpočinku slouží moderní krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami. Dále zde hosté mohou využít kondičního koutku, sauny, solaria a následně posedět a občerstvit se u baru. Přímo u hotelu je osvětlené hřiště s umělým povrchem na tenis, odbíjenou či nohejbal a hřiště minigolfu, je možno vypůjčit si jízdní kola, v bezprostřední blízkosti hotelu i lyžařské vybavení. Hotel leží u Skiareálu Klínovec Sever.


Hotel Loučná Nástup - Služba na recepci je 24 hodinHotel Loučná Nástup - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Loučná Nástup -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Loučná Nástup - V hotelu je kulečníkHotel Loučná Nástup - K hotelu přísluší parkovištěHotel Loučná Nástup - disponuje restauracíHotel Loučná Nástup -  je k dispozici připojení na internetHotel Loučná Nástup -  je k dispozici letní terasaHotel Loučná Nástup - disponuje kavárnouHotel Loučná Nástup - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Loučná Nástup - přijímá kreditní karty VISAHotel Loučná Nástup - krytý bazén v hotelu.Hotel Loučná Nástup - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Loučná Nástup - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Loučná Nástup - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Loučná Nástup - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Loučná Nástup - na pokojích je telefon
Email: hotel-krusne-hory-klinovec-nastup@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Ústecký kraj  Hotely v ČRHotely Ústecký kraj  Ubytování