Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Garni Hotel Kučera Karlovy Vary - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Garni Hotel Kučera Karlovy Vary - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Garni Hotel Kučera Karlovy Vary - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Garni Hotel Kučera Karlovy Vary - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Garni Hotel Kučera
Stará louka 2/375
Karlovy Vary 36000
Česká Republika
Nevyhovuje Vám tento Garni Hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko

Aktuální počasí:
Garni Hotel Kučera ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Garni Hotel Karlovy Vary levné ubytování v centru města Karlovy Vary ubytovani

Garni Hotel Karlovy Vary Kučera Garni Hotel Karlovy Vary ubytování Kučera :
Hotel se nachází přímo v centru lázeňské zóny Karlových Varů (léčivé prameny vzdáleny pouhých 50m od vchodu). Hotel Karlovy Vary Kučera je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od r. 1715. V roce 2004 prošel Hotel Kučera kompletní rekonstrukcí, o jejímž dokončení nabízíme ubytování ve standardu „hotel garni “.

Ubytování Karlovy Vary Garni Hotel Kučera :
Nabízí hostů výběr ze dvou kategorií pokojů. Pokoje kategorie „A“ mají balkón s výhledem na kolonádu. Tyto velmi prostorné pokoje (přes 30m2) zdobí romantické,  zlatem vykládané stropy. Hostům, kteří preferují především klid a tiché prostředí, doporučujeme pokoje kategorie „B“, jejichž okna směřují na druhou stranu od kolonády.

Garni Hotel Kučera ubytování Karlovy Vary Doplňkové služby :
Pro všechny naše hosty připravujeme bohaté snídaně formou švédského stolu. Zajišťujeme hotelový transport, v kanceláři hotelu je umožněn přístup na internet, lze využít kancelářských služeb (odesílání faxů, kopírování atp.), zapůjčit si fén, žehličku atd. Přijímáme většinu kreditních karet. Ubytování zvířecích miláčků je zdarma. Zajišťujeme lázeňskou péči v blízkém sanatoriu, můžete využít našich pobytových balíčků, rádi Vám doporučíme i zorganizujeme vyplnění volného času.

Garni Hotel Karlovy Vary ubytování Kučera centrum krásy :
V prvním patře našeho hotelu se nachází Centrum zdraví a krásy nabízející zkrášlující a relaxační služby pro Vaši pohodu a oddych. Připomínáme, že veškeré služby našeho Centra zdraví a krásy jsou obsaženy se slevami v pobytových balíčcích. Stačí si jen vybrat!

Ubytování Karlovy Vary Garni Hotel Kučera masážní salón :
V masážním salónu si můžete vybrat z bohaté nabídky různých druhů masáží: Od relaxační či zdravotní masáže přes masáž proti únavě, sportovní masáž, masáž nohou až po lymfatickou drenáž těla či kompletní klasické masáže celého těla (na výběr soft, medium, hard).

Garni Hotel Karlovy Vary Kučera kadeřnický salón :
O Váš účes se postaráme v kadeřnickém salónu (modelové střihy, barvení vlasů, melírování, trvalá, stříhání a úprava vousů, masáž hlavy balzámem) a nakonec můžete navštívit také naše solárium.

Garni Hotel Kučera kosmetický salón :
V kosmetickém salónu se mohou zkrášlovat nejen dámy komplexní nabídkou kosmetických služeb, ale jistě i muže zaujme např. antistresový program zahrnující speciální masáž krku, hrudi a hlavy.
Specialitou našich kosmetických služeb jsou bahenní zábaly (tzv. program ANESI využívá bahna z mořského dna – více viz Pobytové balíčky) odstraňující celulitidu, redukující podkožní tuk a zlepšující krevní oběh. Program ANESI je vhodné kombinovat se speciálními masážemi na modelování postavy, které nabízíme v našem masážním salónu.

Garni Hotel Karlovy Vary Kučera - Služba na recepci je 24 hodinGarni Hotel Karlovy Vary Kučera -  kadeřnictví - holičství Garni Hotel Karlovy Vary Kučera -  je k dispozici připojení na internetGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - K hotelu přísluší parkovištěGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - disponuje restauracíGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - přijímá kreditní karty VISAGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - přijímá kreditní karty American ExpressGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - přijímá kreditní karty JCBGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - Televize umožňuje příjem satelitních programůGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - Pokoje jsou vybaveny televizoremGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouGarni Hotel Karlovy Vary Kučera - na pokojích je telefon
Email: hotel-karlovy-vary-kucera@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování