Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Jičín Superior Jičín - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Jičín Superior Jičín - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Jičín Superior Jičín - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Jičín Superior Jičín - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Jičín Superior
Havlíčkova 21
Jičín 50601
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Jičín Superior ubytování Jičín Aktuální počasí: zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 4 m/s


 

*** Hotel Jičín levné ubytování v Jičíně

Hotel Jičín Jičín Superior Hotel Jičín nabízí levné ubytování  v historickém centru města Jičína, v srdci Českého ráje, 100 m od Valdické brány byl otevřen nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový Hotel Jičín.

Hotel Jičín Ubytování :
K dispozici je zde 16 kompletně moderně vybavených pokojů (38 lůžek) + přistýlky s vlastním sociálním zařízením, satelitem, minibarem, možností připojení na internet a s nádherným výhledem na historické centrum Jičína. K hotelu náleží hlídané parkoviště s elektronickou bránou a bezbariérovým přístupem.

Hotel Jičín Ubytování Jičín restaurace:
Součástí hotelu Jičín je Restaurace „U dělové koule“ stylizovaná do roku 1866, vyzdobená zbraněmi, obrazy a uniformami z prusko-rakouské války. S kapacitou 70 míst nabízí krajové a místní speciality. Dále je zde letní terasa s 20 místy. Obsluhující personál nabízí příjemnou rodinou atmosféru, hovoří i německy, anglicky a rusky. Zajišťujeme svatební hostiny, rauty, různé oslavy, školení. Otevírací doba restaurace: 11:00 - 23:00 hod.

Hotel Jičín Ubytování Jičín vinný sklep:
Ve starobylých sklepních prostorech se nachází středověký rytířský sklep s archívem vín, s výběrem ze 100 druhů českých, moravských a zahraničních vín. Otevírací doba vinného sklípku: 18:00 - 02:00 hod.

Hotel Jičín Ubytování Jičín okolí:
V blízkém okolí Jičína se dají podnikat výlety za přírodními krásami Českého ráje. Pěší turistika ,Cyklistické trasy - půjčovna horských kol ,Horolezectví ,Výlety na koních ,Jičín - Valdštejnovo náměstí ,Hradní zřícenina Trosky ,Hrad Kost ,Malá Skála ,Brada - Krkavčí skály ,Zámeček Rumprecht ,Prachovské ,skály ,Hrad Valdštejn.

Hotel Jičín Jičín Superior - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jičín Jičín Superior - disponuje restauracíHotel Jičín Jičín Superior - disponuje vinárnouHotel Jičín Jičín Superior - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Jičín Jičín Superior -  je k dispozici připojení na internetHotel Jičín Jičín Superior - krytý bazén v hotelu.Hotel Jičín Jičín Superior - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jičín Jičín Superior - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jičín Jičín Superior - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jičín Jičín Superior - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-jicin-cesky-raj@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování