Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Krystal Hodonín - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Krystal Hodonín - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Krystal Hodonín - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Krystal Hodonín - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Krystal
Pančava 49
Hodonín 69501
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Krystal ubytování Hodonín Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Hodonín Krystal nabízí levné ubytování v Hodoníně

Hotel Hodonín Krystal

Hotel Krystal se nachází v klidné části Hodonína poblíž centra města a svou výhodnou polohou blízko rakouských a slovenských hranic je vhodný na pobyty pro tranzit přes ČR.

Hodonín hotel Krystal ubytování
Hotel Krystal Hodonín nabízí ubytování v jedno, dvou, třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefon, TV-SAT, chladnička, možnost připojení na internet. Jeden dvoulůžkový pokoj má v koupelně vanu i sprchu. Apartmá tvoří ložnice a kuchyňka. V hotelu je i pokoj pro vozíčkáře.

Dvoulůžkové studio tvoří dva samostatné dvoulůžkové pokoje a třílůžkové studio tvoří dva samostatné třílůžkové pokoje. Pokoje ve studiu mají společnou předsíň + WC a sprcha, chladničku. Pokoje s TV a pokud je obsazen jeden pokoj ve studiu, druhý zůstává volný.

Hodonín hotel Krystal restaurace
Součástí hotelu je klimatizovaná restaurace s kapacitou do 60 osob a nabízí možnost pořádání různých akcí. K dispozici pro různé oslavy, svatby či zasedání je salónek s kapacitou do 25 osob. Pořádání rautů do 25 osob s možností zajištění doprovodných akcí.

Hodonín hotel Krystal služby
Na recepci můžete využít - doplňkový prodej, úschovna cenných předmětů, směnárna, zapůjčení vysoušeče vlasů, žehličky, zapůjčení videa, kopírování, faxování, informace nonstop. Praní a žehlení prádla, úschovna kol, stroj na čištění obuvi, automat na nealko. Zajištění návštěv sklípků a památek atd., zajištění dopravy, pronájem jednací místnosti, parkoviště. Recepce hotelu Krystal Hodonín přijímá tyto platební karty: American expres / VISA, VISA Electron / MasterCard / Maestro / Dinners Club / JCB. 

Hotel Krystal zábava, ralaxace - sport
Odpočívat můžete v -sauně s kapacitou max. 4 osoby. Infrasauna. Individuální regulace teploty. Cvičení nabízí hotelové fitness s činkárnou a bohatou výbavou. Stolní tenis (pálky a míčky k zapůjčení) a kulečník. Cyklistům zde poskytují slevu na ubytování 10% a mají zde k dispozici bezplatné zdravotní a technické vybavení, přímo v hotelu je možnost úschovy kol zdarma. Úschovna je prostorná s kapacitou cca 50 kol a uzamykatelná. Poradí Vám s výběrem vhodné cyklotrasy a zajistí zapůjčení kola.

Krystal hotel v Hodoníně salonky
Hotel nabízí možnost pořádání různých seminářů, školení a společenských akcí. Pro tyto příležitosti nabízí salonky s kapacitou do 25 osob. K vybavení patří tabule, flipchart, plátno, PC, TV, DVD přehrávač. K Vaší akci Vám nabízí i možnost občerstvení a pronájem diaprojektoru.

Ubytování v Hodoníně Hotel Krystal další služby
Programová nabídka zahrnuje návštěvu vinných sklípků, výlety po blízkém i vzdálenějším okolí, letní pobyty s dětmi, návštěvy mezinárodních i regionálních festivalů, plavbu po Baťově kanále, poznávání historických památek, moravské vinařské stezky, cyklo a pěší turistiku a různé doprovodné programy. Pro tělesně postižené je vybudován bezbariérový přístup. Pobyty jsou možné i se psy za poplatek. Dětská postýlka zdarma.

Dovolená v Hodoníně ubytování hotel Krystal okolí
V blízkosti hotelu můžete využít letní koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, bowling, biliard, fitness, půjčovnu loděk s možností projížďky po Moravě, půjčovnu motokár či navštívit ZOO nebo některé z památek v Hodoníně např. Zámeček-Masarykovo muzeum, Galerie výtvarného umění. Pro vzdálenější výlety můžete využít vlakového nebo autobusového spojení. Mikulčice (6km) archeologické naleziště Valy-slovanské hradiště a sídliště ze 7. století. Prušánky (13km) - vinné sklepy " Nechory". Petrov (14km) - areál vinných sklepů (národní kulturní památka). Bzenec (18km) - zámek s předzámčím ve stylu tudorovské gotiky s barokní zahradou a anglickým parkem, dvě lípy staré přes 900 let. Národní přírodní památka "Váté písky".


Hotel Hodonín Krystal - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hodonín Krystal -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Hodonín Krystal - V hotelu je kulečníkHotel Hodonín Krystal - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hodonín Krystal - disponuje restauracíHotel Hodonín Krystal -  je k dispozici připojení na internetHotel Hodonín Krystal - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Hodonín Krystal - přijímá kreditní karty VISAHotel Hodonín Krystal - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Hodonín Krystal - přijímá kreditní karty JCBHotel Hodonín Krystal - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Hodonín Krystal - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hodonín Krystal - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hodonín Krystal - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hodonín Krystal - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hodonín Krystal - na pokojích je telefon
Email: hotel-krystal-hodonin@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování