Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Štekl Hluboká nad Vltavou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Štekl Hluboká nad Vltavou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Štekl Hluboká nad Vltavou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Štekl Hluboká nad Vltavou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Štekl
Bezručova 141
Hluboká nad Vltavou 37341
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Štekl ubytování Hluboká nad Vltavou Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s


 

**** Hotel Štekl ubytování Hluboká nad Vltavou

Hotel Hluboká nad Vltavou Štekl

Romantický zámecký hotel Štekl naleznete 11km od Českých Budějovic v Hluboké nad Vltavou, uprostřed překrásné a historicky bohaté krajiny Jižních Čech.

Hotel Štekl Hluboká nad Vltavou ubytování:
Romantický zámecký hotel Štekl nabízí 44 stylově zařízených pokojů s replikami obrazů holandských mistrů. Každý pokoj je jiný, s originální atmosférou. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV / sat, hi-fi věží, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Pro hosty hotelu je k dispozici celkem 22 parkovacích míst v hotelové garáži a dalších 15 míst na venkovním parkovišti.

Hotel Hluboká nad Vltavou ubytování Hotel Štekl catering :
Příjemné posezení u výborné kávy nebo míchaného nápoje Vám nabízí Lobby bar. Mezinárodní, českou a v současné době i thajskou kuchyni můžete ochutnat v restauraci „Pánů z Růže“. Pro rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety a obchodní setkání si lze pronajmout Regentský sál nebo Rytířský či Královský salónek. V případě hezkého počasí se může raut či banket konat na prostorné, slunné terase.

Hotel Štekl ubytování Hluboká nad Vltavou Relax Club :
Pro odpočinek i sportovní vyžití slouží Relax Club s prvotřídně vybaveným fitness centrem, bazénem, saunou, whirlpool a to vše pro hotelové hosty zdarma. Hotel Štekl v Hluboké nad Vltavou dále nabízí solarium, kondiční masáže, tradiční a originální thajské masáže, které jsou prováděny thajskými maséry. Thajská masáž je základem čínského systému akupunktury a akupresury.

Hluboká nad Vltavou ubytování Hotel Štekl  HOTELOVÁ ARANŽMÁ :
Romantický pobyt pro zamilované. Jedna noc v romantickém dvoulůžkovém pokoji. Přivítání láhví sektu na pokoji. Růže, bonbóny, ovoce k sektu. Pětichodový lovedinner při svíčkách a láhev vína v restauraci „Pánů z Růže“. Snídaně na pokoji s kaviárem a sektem. Cena: 3.450 Kč / osobu.

Relaxační aranžmá zámeckého hotelu Štekl. „Welcome drink“ v hotelovém Lobby baru. Hodina thajské nebo kondiční masáže. Slavnostní čtyřchodová večeře při svíčkách v restauraci „Pánů z Růže“. Noc ve stylovém zámeckém dvoulůžkovém pokoji. Bohatý snídaňový bufet. Malé zámecké překvapení jako vzpomínka na romantické chvíle. Cena: 3.500 Kč / osobu.

Zimní pohádka“ Jižních Čech. Dvě noci v zámeckém pokoji včetně bohaté snídaně. První den - přivítání „zimním aperitivem“ v hotelovém Lobby baru. Slavnostní čtyřchodové menu v restauraci „Pánů z Růže“. Druhý den - projížďka v kočáře taženém koněm městem Hluboká a po jeho blízkém okolí. V pozdním odpoledni posezení v hotelovém baru u horkého čaje, sandwichů a domácího pečiva . Večer rozloučení formou jihočeského čtyřchodového menu při svíčkách. Cena: 6.100 Kč / osobu.


Hotel Hluboká nad Vltavou Štekl - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - disponuje restauracíHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hluboká nad Vltavou Štekl - na pokojích je telefon
Email: hotel-hluboka-nad-vltavou-stekl@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování