Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Karolína Harrachov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Karolína Harrachov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Karolína Harrachov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Karolína Harrachov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Karolína
Nový Svět 101
Harrachov 51246
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Karolína ubytování Harrachov Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Harrachov Karolína levné ubytování Krkonoše Harrachov ubytovani Krkonose

Hotel Harrachov Karolína Hotel Harrachov Karolína je typický horský hotel, ve kterém se tradice a moderní vybavení spojilo po několika přestavbách ve vydařený celek, jenž uspokojí
i ty nejnáročnější požadavky na ubytování Harrachov, stravování a relaxaci.

Hotel Harrachov Karolína ubytování :
Kapacita hotelu je 24 pokojů a 4 apartmány. Všechyny hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV+ sat,
telefonem.

Hotel Karolína ubytování Harrachov Restaurace :
Interiér restaurace je doplněn   dobovými obrazy a historickými dopňky. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů od  8 do 10 hod. Vedle široké nabídky české a mezinárodní kuchyně, včetně ryb, sýrů, bezmasých jídel, moučníků a desertů je denně nabízeno meny ze specialit  převážně z  českých jídel.

Hotel Harrachov Karolína bar Crazy Saloon :
interiér Crazy Saloonu je doplněn dobovými doplňky, které Vás jistě zaujmou a při příjemném posezení s přáteli u dobrého moravského vína si je rádi  prohlédnete. Dále nabízíme široký sortiment českých i zahraničních nápojů, doplněný výbornou kávou Dowe Egberts. Na zvláštní přání hostů  rádi zajistíme live piano nebo jinou hudbu. Otevřeno od 11 do 24 hod.

Hotel Karolína ubytování Harrachov Stylová pivnice Formanka :
podává plzeňskou 12, Gambrinus 10 a černé pivo Kozel. K těmto pivům se nabízí speciality jako utopenec, škvarečky, pivní sýr, tlačenka a podobně. Celková atmosféra Formanky připomíná starobylou českou hospodu. Otevřeno od 11 do 24 hod.

Hotel Karolína levné ubytování Harrachov Letní terasa :
Součástí Crazy baru je letní terasa se 30 místy pod slunečníky, nabízející široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, pohárů, desertů. Možnost oběda je zde samozřejmostí.

Levný hotel Harrachov Karolíny Relaxace :
V našem hotelu máte přímo  k dispozici relaxační centrum, které Vám nabízí vyhřívaný bazén s protiproudem saunu  masáže whirlpool .

Hotel Karolína levné ubytování Harrachov ostatní služby :
Dále je k dispozici pro hotelové hosty lyžárna, úschovna kol, místo k stání na hotelovém parkovišti. non stop recepce, směnárna, nabídneme několik tras pro cyklisty, běžkaře či pěší, zajistíme lyžarskou školu pro děti a dospělé, zapůjčení lyží, zapůjčení horských kol, zajistíme výuku golfu .

Hotel Harrachov Karolína speciální nabídka :
Pro skupiny zajišťujeme naší specialitu rožnění býka s pečivem a několika druhy salátů. Doplněných  Výborným plzeňským pivem.

Hotel Harrachov Karolína - Služba na recepci je 24 hodinHotel Harrachov Karolína - K hotelu přísluší parkovištěHotel Harrachov Karolína - disponuje restauracíHotel Harrachov Karolína -  je k dispozici letní terasaHotel Harrachov Karolína - disponuje kavárnouHotel Harrachov Karolína - krytý bazén v hotelu.Hotel Harrachov Karolína - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Harrachov Karolína - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Harrachov Karolína - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Harrachov Karolína - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Harrachov Karolína - na pokojích je telefon
Email: hotel-harrachov-karolina@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování