Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Grand Doksy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Grand Doksy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Grand Doksy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Grand Doksy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Grand
Máchova 434
Doksy 47201
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Grand ubytování Doksy Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Máchovo Jezero Grand nabídka na ubytování ve městě Doksy Máchovo jezero

Hotel Doksy Grand Ubytování Hotel Grand Máchovo jezero Doksy :
Dovolte nám představit hotel Grand - levné ubytování Doksy Máchovo jezero - zasazený v centru malebného městečka Doksy, který je vzdálen 700 m od Máchova jezera.

Nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 93 lůžek se nachází v blízkosti hranic se SRN a Polskem v centru rekreační oblasti kolem Máchova jezera a přitom pouhých 75 km od Prahy.

Hotel Doksy Máchovo jezero Grand ubytování :
Ubytovací kapacita hotelu činí 34 kompletně vybavených dvou až třílůžkových pokojů s možností přistýlky a 4 apartmány. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, telefon, TV + SAT. V hotelových prostorách je možné připojení na internet. Na recepci je drobný prodej, trezor, směnárna, zprostředkovatelské služby, péče o hosty, informace atd..

Hotel ubytování Grand Doksy Máchovo jezero Restaurace :
Ubytování je včetně snídaně formou švédského stolu. Pro hotelové hosty a návštěvníky je k dispozici stylová restaurace s kapacitou 60 míst a s vynikající českou a mexickou kuchyní, která je otevřena 7 dní v týdnu. Tato restaurace Vám nabízí v letní sezóně v sobotu klubové večery s doprovodnou živou hudbou. Bar nabízí značková vína, pivo Budvar, míchané nápoje.

Ubytování Mácháč Hotel Grand Doksy letní terasa, kavárna a salonek :
V létě je k dispozici kamenná terasa s venkovním krbem, kamenný bar s grilem. Nabídnou Vám zde standardní kuchyni i speciality na lávovém grilu, uzené maso či domácí klobásy. Večery s živou hudbou a posezení při svíčkách. Kavárna má k dispozici až 40 míst a salónek je pro 25 hostů. Prostory jsou vhodné pro pořádání společenských akcí, seminářů, školení, konferencí a podobně.

Doksy Hotel Grand ubytování Máchovo jezero služby :
Hoteloví hosté mohou využít vlastní uzamčené parkoviště. Sportovní vyžití, relaxační vyžití aj. Hotel Grand je vhodný nejen pro rodinné či skupinové pobyty, ale také pro poznávací zájezdy, kde tvoří základnu poskytující veškeré doplňkové služby včetně stravování a zprostředkovatelských služeb. Pořádají zde také rauty, společenské oslavy, firemní akce, svatby, předváděcí akce a vytvoří Vám vhodné prostředí pro školení a firemní jednání. Domácí zvířata mají vstup povolen - za poplatek.

Hotel Doksy ubytování Grand Máchovo jezero Aktivity :
Projížďky na koních, jízdy na ponících, jízdy formanským vozem(kočárem), vyjížďky parníkem, půjčovna lodiček a šlapadel na Máchově jezeře. 12 tenisových kurtů (3 tenisové kurty v hale), výuka tenisu pro mládež i dospělé ve skupinách i jednotlivě, fitnesscentrum, sauna, pronájem horských kol, vodní sporty: tobogán, surfování.

Dovolená Máchovo jezero ubytování Doksy Hotel Grand turistika:
V blízkém okolí se můžete vydat na výlety na hrad Bezděz, do muzea K. H. Máchy, na zámek Zákupy a Lemberk, do sklářského muzea Nový Bor, podívat se na skalní masív Panská skála, Varhany, přírodní Kokořínské údolí.

Pokud vás zaujala naše nabídka, budeme rádi jestliže i vy vyzkoušíte ubytování a pohostinnost, kterou nabízí hotel Grand u Máchova jezera ve městě Doksy.

Hotel Doksy Grand - K hotelu přísluší parkovištěHotel Doksy Grand - disponuje restauracíHotel Doksy Grand - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Doksy Grand -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Doksy Grand -  je k dispozici letní terasaHotel Doksy Grand - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Doksy Grand - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Doksy Grand - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Doksy Grand - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Doksy Grand - na pokojích je telefon
Email: hotel-machovo-jezero-grand@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování