Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Česká Koruna Děčín - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Česká Koruna Děčín - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Česká Koruna Děčín - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Česká Koruna Děčín - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Česká Koruna
Masarykovo náměstí 60
Děčín 40501
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Česká Koruna ubytování Děčín Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Česká Koruna Ubytování Děčín hotel v Děčíně ubytovani Decin hotel v Děčíně

Hotel Děčín Česká Koruna Hotel Česká Koruna ubytování Děčín je situován v centrální části Masarykova náměstí, nedaleko areálu Děčínského zámku.

Hotel Děčín Česká Koruna ubytování :
Hotel Česká Koruna nabízí 43 pokojů včetně 15
v kategorii Business class. V pokojích hotelu se nachází kompletní sociální zařízení, telefon, TV, SAT. V kategorii Business class kompletní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, TV, SAT, minibar, telefon a připojení na internet. Jeden pokoj kategorie Business Class je speciálně přizpůsoben pro tělesně postižené hosty.

Hotel Česká Koruna ubytování v Děčíně restaurant :
V příjemném prostředí hotelové restaurace pro 80 osob nabízíme polední menu a velký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně po celý den .

Hotel Česká Koruna ubytování Děčín kavárna :
součástí hotelu je i kavárna s kapacitou 48 míst

Hotel Česká Koruna ubytování Děčín Letní zahrádka :
Letní zahrádka pro 70 osob s nabídkou specialit připravovaných na lávovém grilu .

Hotel Česká Koruna ubytování v Děčíně Okolí města Děčína :
Děčín je ideálním výchozím místem pro turistické výlety do Českosaského Švýcarska a oblasti Labských pískovců.

Hotel Děčín Česká Koruna Město Děčín :
Samotné město poskytuje svým návštěvníkům širokou nabídku kulturního a sportovního vyžití, jako muzeum, termální koupaliště, tenisové kurty, krytou zimní halu aj.

Hotel Děčín Česká Koruna - Služba na recepci je 24 hodinHotel Děčín Česká Koruna -  je k dispozici připojení na internetHotel Děčín Česká Koruna -  je k dispozici letní terasaHotel Děčín Česká Koruna - K hotelu přísluší parkovištěHotel Děčín Česká Koruna - disponuje restauracíHotel Děčín Česká Koruna - disponuje vinárnouHotel Děčín Česká Koruna - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Děčín Česká Koruna - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Děčín Česká Koruna - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-decin-ceska-koruna@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Ústecký kraj  Hotely v ČRHotely Ústecký kraj  Ubytování