Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Malého Vítka Český Krumlov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Malého Vítka Český Krumlov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Malého Vítka Český Krumlov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Malého Vítka Český Krumlov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Malého Vítka
Radniční 27
Český Krumlov 38101
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Malého Vítka ubytování Český Krumlov Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s


 

*** hotel Český Krumlov DVOŘÁK ubytování Český Krumlov

Hotel Český Krumlov U Malého Vítka

„Hotýlek U Malého Vítka“, je umístěn v srdci historického centra Českého Krumlova. Leží přímo v Radniční ulici, která je spojnicí vnitřního města s podzámčím nazývaném Latrán, cca 20 metrů pod náměstím. Z pokojů se naskýtá jedinečný výhled na řeku a panorama krumlovského zámku.

Ubytování Český Krumlov Hotýlek U Malého Vítka :
K ubytování je pro Vás připraveno 20 prostorných pokojů se 46 lůžky. Po výtvarné i architektonické stránce jsou pokoje originálně řešeny. Celkový vzhled hotelu je založen na “Krumlovských pohádkách”, které se odehrávají v Českém Krumlově a jeho okolí.

Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Standardní sociální vybavení, každý z pokojů je vybaven vlastním sprchovým koutem s toaletou. U pokojů De luxe je navíc umístěna vana v prostoru originálního interiéru.

Ubytování Český Krumlov Hotýlek U Malého Vítka :
Cena je včetně snídaně. Ubytování se zvířátkem kočka / pes za poplatek. Děti do 3 let zdarma. Sleva pro děti do 10 let 50%. Příjezd od 14 hodin, odjezd do 11 hodin. Parkování v areálu pivovaru Eggenberg, kde je 24hodinová stálá služba od roku 2012 za poplatek 200,- Kč / auto a/den, 500 Kč autobus / den. Hotýlek U Malého Vítka je vhodný pro individuální i skupinovou turistiku. V objektu hotýlku se nachází krámeček s velkým výběrem originálního čínského porcelánu a kvalitních čínských čajů.

Český Krumlov Hotýlek U Malého Vítka stravování :
V hotýlku U Malého Vítka jsou hostům podávány snídaně formou bufetu a během dne je k dispozici malý bar, kde si hosté mohou vychutnat lahodnou kávu či jiný nápoj. V těsné blízkosti hotýlku se nachází několik výtečných restaurací.

Hotel Český Krumlov ubytování U Malého Vítka :
Všechny tři domy, které jsou hotelovým provozem propojeny, jsou gotického původu s patrnými renesančními i mladšími dostavbami a přestavbami. Dva spojené domy v Radniční ulici mají barokně klasicistní fasády. Samostatný dům v Panské ulici má průčelí gotického původu s portálem z 2. poloviny 15. století s obrazem sv. Antonína Paduánského z roku 1673.


Hotel Český Krumlov U Malého Vítka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Český Krumlov U Malého Vítka -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov U Malého Vítka -  je k dispozici letní terasaHotel Český Krumlov U Malého Vítka - disponuje kavárnouHotel Český Krumlov U Malého Vítka - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov U Malého Vítka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov U Malého Vítka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-Cesky-Krumlov-Dvorak@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování