Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel ROSE Břeclav - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel ROSE Břeclav - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel ROSE Břeclav - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel ROSE Břeclav - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel ROSE
Veslařská 5
Břeclav 69002
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel ROSE ubytování Břeclav Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Břeclav ROSE ubytování v Břeclavi u Brna

Hotel Břeclav ROSE Hotel ROSE najdete v centru okresního města Břeclav, které leží na průsečíku tras do tří velkoměst - Vídeň, Bratislava a veletržního města Brno. Samotný hotel se nachází asi 300 metrů od centra, v klidné části města, v těsné blízkosti letního koupaliště a krytého bazénu.

Hotel Břeclav Rose ubytování :
Hotel ROSE nabízí ubytování pro 65 osob ve dvaceti dvoulůžkových pokojích, třech 2 - 4 lůžkových pokojích a 2 apartmánech pro 4 - 6 osob. Každý pokoj je vybaven sprchou, fénem, WC, telefonem, TV a připojením na internet.

Na recepci je pro hotelové hosty k dispozici trezor, non stop bar, půjčovna kol, fax, kopírování. Automobily mohou hosté parkovat v garážích nebo na kamerami hlídaném parkovišti těsně u hotelu.
V případě potřeby je možno zajistit přepravu hostů osobním automobilem nebo autobusem.

ROSE hotel ubytování Břeclav konference - sportovní soustředění
V hotelu je kongresová místnost pro 40-45 osob, vhodná pro pořádání seminářů a školení.
V případě potřeby jsme schopni zajistit flipchart, zpětný projektor, coffee break. I zde je možné zajistit podávání nápojů a jídel. Hotel je díky své poloze vhodný také pro sportovní soustředění. 

Hotel ROSE Břeclav restaurace a pivnice:
Součástí hotelu je také restaurace a pivnice. V restauraci i pivnici si můžete vybrat z bohaté nabídky hotových jídel, minutek, specialit a také jihomoravských vín. V restauraci je 65 míst, salonek pro 14 osob a letní posezení pro 12 osob. Pivnice nabízí 65 míst a dalších 50 míst na zahrádce.

Chvíle klidu a odpočinku u kávy, případně u kulečníkového stolu, můžete trávit také ve Sport Café Diamond, nacházejícím se jen 400 metrů od hotelu, v obchodním centru Green Park. Dále je pro Vás zajištěna možnost návštěvy vinných sklepů, kde můžete ochutnat různé druhy vín pocházejících nejen z Břeclavského regionu. Nedaleko hotelu je obchod se smíšeným zbožím, kde si v můžete nakoupit různé věci denní potřeby, potraviny, drogerii a další.

Břeclav Hotel ROSE Sportovní vyžití:
Hotel ROSE sousedí s vyhledávaným letním koupalištěm a krytým bazénem. Koupaliště má 2 bazény s tobogánem a dětské brouzdaliště, dále hřiště na plážový volejbal, fotbal a minigolf. Cca 200 metrů od hotelu jsou tenisové a volejbalové kurty, tenisová hala, atletický a fotbalový stadion. V případě zájmu lze rezervovat hřiště v nedaleké squashové herně. Krytý bazén nabízí také posilovnu, saunu a masáže. Rybářské revíry - řeka Dyje, vodní nádrže Včelínek, Bruxa. Za necelou půlhodinu lze dojet do Němčiček, kde je nejníže položený lyžařský svah s umělou hmotou ve střední Evropě.

Hotel Břeclav ROSE - Služba na recepci je 24 hodinHotel Břeclav ROSE -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Břeclav ROSE - K hotelu přísluší parkovištěHotel Břeclav ROSE - disponuje restauracíHotel Břeclav ROSE -  je k dispozici připojení na internetHotel Břeclav ROSE -  je k dispozici letní terasaHotel Břeclav ROSE - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Břeclav ROSE - přijímá kreditní karty VISAHotel Břeclav ROSE - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Břeclav ROSE - tenis -poblíž hoteluHotel Břeclav ROSE - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Břeclav ROSE - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Břeclav ROSE - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Břeclav ROSE - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Břeclav ROSE - na pokojích je telefon
Email: hotel-rose-breclav@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování